Urbański nie zdał egzaminu na prawo jazdy!

ImageJakiś czas temu Janusz Urbański stracił prawo jazdy za punkty. Niezły z niego rajdowiec.


Od jakiegoś czasu Janusz Józefowicz nie wozi swojej żony samochodem. Okazuje się, że odebrano mu prawo jazdy za przekroczoną ilość punktów karnych jakie otrzymał w ciągu roku.

W piątkowe popołudnie pan Janusz zjawił się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie. Biegł, bo omal nie spóźnił się na test. Była już godzina szesnasta, a egzamin teoretyczny właśnie się rozpoczynał. Choreograf zdążył w ostatniej chwili- donosi Fakt.

jeśli ktoś zda egzamin teoretyczny, idzie na plac jazdy, gdzie czeka na egzamin z jazdy. Jednak choreograf po pół godziny wracał tę samą drogą , którą wchodził.

Jak się jednak okazało, Józefowicz nie zaliczył testu! Popełnił aż pięć błędów, podczas, gdy można zrobić tylko dwa. Do jazdy nie został więc nawet dopuszczony- czytamy dalej w Fakcie.

Józefowicz znany jest ze swojego terrorystycznego charakteru wobec współpracowników i żony. Może ktoś tym razem powinien sie nad nim powyżywać i przypilnować by się porządnie nauczył tego co tysiące ludzi zdaje na co dzień?

Foto 1
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.