Urbańska nie lubi swojego nowego auta!

 Natasza Urbańska kupiła mercedesa takiego samego jakiego dostała Ania Mucha gdy wygrała Taniec z gwiazdami. Ale Natasza nie jest zadowolona ze swojego nowego auta.


Samochód Natasza kupiła po bardzo okazyjnej cenie. Właściciel salonu Mercedes wyszedł na przeciw aktorce-tancerce-piosenkarce i zaoferował jej ogromny rabat po tym jak Urbańska przegrała z Anią Muchą. Szczęśliwa tancerka długo się nie zastanawiała i kupiła mercedesa GLK. Taka okazja nie co dzień się w końcu zdarza.

Jednak aktorka nie jest zadowolona z zakupu, mimo że zapłaciła za to cacko niewiele. Dlaczego?

liczna artystka zajechała tam przepięknym czarnym mercedesem. Niejeden przechodzień aż przystanął, by popatrzeć na ten cud techniki. Ale na Nataszy nie robi on takiego wrażenia! Aktorka wzruszyła się, gdy ujrzała czekającego na nią pod teatrem wysłużonego forda mustanga. W jej oczach zakręciła się nawet łza.

Urbańska przyzwyczajona do swojego starego auta nie bardzo ma chęć jeździć nowym, na który trzeba uważać by nikt nie zarysował, trzeba dbać by był czysty.

Nie ma to jak zaparkować byle jak in ie dbać czy ktoś zarysował czy nie. Chętnie zaopiekujemy się nowym! Pod warunkiem, że będziemy go użytkować:)

A tak na marginesie, kto przyjechał mustangiem pod teatr? Czyżby mąż który nie ma prawa jazdy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.