Urbańska chce wygrać Taniec z gwiazdami!

 Kiedy każdy z uczestników w show Taniec z gwiazdami świetnie się bawi, Natasza Urbańska założyła sobie, wygranie show.


Ostatni odcinek show nie był najlepszy dla Urbańskiej. Wściekła się, że inne trzy pary były lepsze od niej. Może nie lepsze od niej w jej mniemaniu ale dostały lepsze oceny od jurorów. A do tego Anna Mucha była najlepsza. To jest nie do pomyślenia.

Natasza Urbańska programu nie traktuje tak jak inni uczestnicy. Ona do tego co robi podchodzi bardzo poważnie i ma zamiar wygrać program!

Natasza, która od lat żyje z tańca, postanowiła jeszcze bardziej przyłożyć się do treningów. Teraz artystka spotyka się jeszcze częściej ze swoim tanecznym partnerem Janem Klimentem, a ich nowa choreografia ma wszystkich zaskoczyć. Urbańska jest bardzo zdeterminowana i chce wygrać ten program. Niestety walka za wszelką cenę o kryształową kulę może się dla artystki bardzo źle skończyć – donosi Fakt.

Podobnie podchodził do show Adam Król w ósmym edycji Tańca z gwiazdami. Jego ambicje spaliły na panewce. I podobnie może skończyć się z Nataszą. Widzowie nie lubią aż tak ambitnych gwiazd. Lepiej by było gdyby na przykład poplątała sobie nogi w tańcu i była lubiana za swoją sympatię do fanów niż tryskała ambicjami. To tak jakby do celu chciała dojść po trupach, tego mało kto lubi.

Taniec z gwiazdami to przede wszystkim zabawa nie rywalizacja. Jeśli tego nie zrozumie Urbańska, przegra.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.