,  

Ukradziono biżuterię Violetty Villas

Zginęła z jej domu

Jakiś czas temu do domu Violetty Villas wszedł komornik, by zabezpieczyć spuściznę po zmarłej piosenkarce. Podczas oględzin i zabezpieczania mienia, komornik zauważył, że brakuje biżuterii piosenkarki, między innymi tej , jaką miała na sobie kiedy została znaleziona martwa.

Opiekunką bizuterii była Budzyńska.

Wyglądało to tak, że lekarz, który stwierdził zgon, wezwał prokuraturę, a prokurator rozpoczynając śledztwo przed zabraniem zwłok do Kłodzka, kazał zdjąć biżuterię z ciała Violetty Villas i oddał ją właśnie Elżbiecie Budzyńskiej za pokwitowaniem. Opiekunka miała przy sobie testament gwiazdy, w którym artystka właśnie jej zapisała cały spadek – mówi w rozmowie z Super Expressem osoba z otoczenia zmarłej.

To były złote łańcuszki i bransoletki – opisuje przyjaciółka Villas, Mariola Pietraszek. Dokładnie cztery sztuki. Violetta dostała je ode mnie z okazji urodzin i na szczęście, gdy szła do szpitala na operację. Przykro mi, że to zginęło…

Jakiś czas temu sąd nakazał zwrot biżuterii, która miała być materiałem dowodowym. Budzyńska z drogocennymi kamieniami nie pokazała się na rozpora wie.

Budzyńska najpierw tłumaczyła, że zaniosła ją do rodziny, w bezpieczne miejsce, aby nikt jej nie skradł – mówi informator tabloidu.

Według tabloidy, brakuje ż kilku pierścionków z kamieniami szlachetnymi, naszyjników oraz kolczyków i klipsów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.