Ukradli nagie zdjęcia Oborskiemu! (video)

 Już niedługo w sieci mogą pojawić się nagie zdjęcia Sławka Oborskiego.


Wielka miłość Joli Rutowicz i Frytki został okradziony. Ktoś połakomił się na zdjęcia, na których fryzjer był zupełnie nago. Rozżalony piesek Rutowicz żali się Wp.tv, że jest szantażowany.

Jakiś czas temu odezwała się do mnie Jola, moja ukochana dziewczyna, że do Jolanty fanklubu odezwały się osoby, ja je nazywam szantażystami, ponieważ rok temu gdzieś tam zginął mi telefon, o którym już totalnie zapomniałem – zaczyna. Są w posiadaniu mojego telefonu, na którym są kompromitujące mnie zdjęcia i filmy. Jak zadzwoniła Jola, to byłem w szoku. Mówię: kurcze, muszę sprawdzić, nawet nie pamiętam, czy miałem taki telefon.

Są tam zdjęcia, takie wiesz, jakie każdy sobie w domu pstryknie. Jakieś z imprezy. Nagie też są. To jest dla mnie takie z jednej strony żenujące, a z drugiej strony mówiąc na ten temat chciałbym przestrzec wiele osób, żeby tego po prostu nie robiły. Czyli po prostu nie nagrywały się, nie robiły sobie zdjęć, bo telefon może trafić w niepowołane ręce.
– Amerykę odkrył.

Zdjęcia mogą pojawić się w prasie albo w sieci.

Ktoś się odzywa, że chcą je sprzedać, chcą je wrzucić na jakieś portale, do jakichś gazet. Nie wyobrażałem sobie, że mnie może kiedykolwiek coś takiego spotkać. Jestem zażenowany, bo czuję, że mogę dużą cenę zapłacić za to, że ktoś mnie widział. Nie chciałbym funkcjonować w internecie z penisem na wierzchu.

Kto by chciał oglądać Oborskiego z jego końcówką na wierzchu? Złodziej nie zarobi na tym wiele.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.