,  

Tyszkiewicz vs Pavlović- wojna na słowa!

  Tego jeszcze nie było, gdy gaśnie tylko kamera Pavlović i Tyszkiewicz nie przebierają w rozmowie między sobą.


Niedzielny program Tańca z gwiazdami zaczął się jak zwykle. Wszystko było dogadane, spokojne. Prezentacja par jak w każdym odcinku show. Później było Sto lat Iwonie, która akurat wyszła za mąż. Buzi buzi, gorzko.

Zaraz padły słowa Beaty Tyszkiewicz, która może myślała, że kamery już nie działają?

Spokojnie, to nie pierwszy ślub i nie ostatni i dodała jeszcze Tyszkiewicz Nie byłam na ślubie, bo miałam ładniejszą sukienkę niż Pavlović.

W Pavlović jakby piorun trafił – Kurwa mać! – rzuciła przed siebie. Kierownik planu zapowiedział przerwę na reklamę. Obie panie dopadły do siebie zaczęły się wyzywać. Kiedy jedna z makijażystek podeszła do Tyszkiewicz, Pavlović odwróciła się do publiczności i skomentowała: – Widzicie państwo. Do niej podchodzą pierwsi, bo potrzebuje więcej pudru. W końcu jest starsza!

Gdy skończył się program Beata Tyszkiewicz szybko uciekła za kulisy . Pavlović w tym czasie była bardzo zajęta pozowaniem fotografom ze swoim nowym mężem. Nie zdążały dopaść swojej koleżanki.

Bardzo lubię Iwonkę. Zawsze docinam tym, których bardzo cenię jako ludzi. To już od dawna jest ustalone, że mogę naginać jej cierpliwość – powiedziała dla SE Tyszkiewicz.

Kiedyś cierpliwość się skończy . A gdyby tak na wizji chwyciły się za włosy? 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.