,  

Tyszkiewicz odgraża się Pavlović

„tak dowalę SMS-ami, że mnie popamiętasz”

Beata Tyszkiewicz i Iwona Pavlović w Tańcu z gwiazdami razem przepracowały 6 lat. Kiedy Pani Beata pożegnała się z show, Iwonie zakręciła się łza w oku, mimo ,że przez te lata musiała znosić aktorki docinki. Pewnego dnia zadzwoniła do swojej koleżanki i usłyszała.

(…)„a co Czarna Mambo myślałaś, że się mnie pozbyłaś. O nie. Jak będziesz miała komórkę ze sobą na programie, to ci tak dowalę SMS-ami, że mnie popamiętasz”. I to jest cała Beata.  Nasze złośliwości były jak najbardziej prawdziwe. Beata kiedyś mi powiedziała, że z osobami, które lubi i szanuje, lubi się droczyć i podkręcać im śrubkę. Ja z Beatką weszłam na wyższy poziom zrozumienia. Ja ją uwielbiam i ona mnie również. Ale te pistolety skierowane w siebie nawzajem, a szczególnie Beaty we mnie, to nie była gra – powiedziała Faktowi  Pavlović.

My tak funkcjonowałyśmy, również gdy kończył się program. To były ostre żarty, czasem na pograniczu. Przecież potrafiłam usłyszeć od Beaty: „Zamknij się!” przy milionach widzów. To nie było ustawiane. Na nic się nie umawiałyśmy. Nigdy nie ustalałyśmy, w jaki sposób będziemy się droczyć. Przeważnie to ja czekałam na atak Beaty i musiałam odbić piłeczkę. Beata z całą pewnością była niezwykłą postacią w moim życiu. Wpływ, jaki na mnie wywarła, mogę porównać z relacją z moją mamą, czy pierwszą trenerką. Przebywanie z takimi osobami jak Beata nie tylko na antenie, ale i w szatni i rozmawianie jest nie tylko wielką przyjemnością, ale i wielkim szczęściem. Cieszę się, ze mogłam ją poznać. Zresztą Zbyszka też. To przecież właśnie on z Beatką wprowadzili mnie w świat wielkich reflektorów – dodała jurorka.

Brakuje Wam Beaty Tyszkiewicz?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.