Tylko taniec nie szuka zastępstwa Andersza

Stacja będzie czekać na aktora

Alan Andersz jakiś czas temu wyszedł ze szpitala. Aktor ma wiele zakazów, nie wolno mu używać komputera, oglądać telewizora, czytać książek i za dużo  myśleć. W tym czasie lecą w tv nagrane wcześniej odcinki Tylko taniec, gdzie Alan jest jednym z jurorów. Kiedy te się skończą, program będzie emitowany na żywo. Wszyscy zastanawiają się, czy aktor zdąży wyzdrowieć do tego czasu.

Za wcześnie, by cokolwiek mówić – komentuje w Twoim Imperium zdawkowo menedżer aktora, Adam Szarmach.

Polsat nie otrzymał stosownych dokumentów potwierdzających dalszy udział w programie Alana, jednak Nina Terentiew jest dobrej myśli.

Alan Andersz znalazł się w ciężkiej sytuacji i teraz liczy się jedynie to, aby jak najszybciej wyzdrowiał – podkreśla w rozmowie z Twoim Imperium. Naciski z naszej strony lub jakieś nerwowe ruchy byłyby nie na miejscu. O pracę w „Got to Dance. Tylko taniec” Alan nie musi się martwić, zastępstwa nie szukamy. Wróci do naszego programu, gdy będzie mógł. Równie dobrze może pojawić się w pierwszym odcinku jak i w ostatnim. Czekamy na niego.

Zupełnie inaczej myśli ekipa show.

On trzyma nas w niepewności – narzeka jeden z pracowników produkcji. Nie wiemy, jak pisać scenariusze kolejnych odcinków i czy stylistka ma mu szukać ciuchów.”

Jak myślicie, aktor weźmie jeszcze udział w show?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.