, ,  

Tylko ona może zastąpić Dodę

 Przestała oceniać innych na blogu, teraz gimnastykuje się przed kamerami Wideoportalu.


Sara May  nie odpuszcza Dodzie. Pisanie o Rabczewskiej na blogu nie dawało takich efektów jak ustna wypowiedź się w mediach. Sara May znalazła więc wolnego słuchacza , w którym poruszyła kilka kwestii, na przykład , że May jest bardziej sławna niż Steczkowska, które nie pisze bloga. I o Dodzie.

Pojawiają się głosy, że tylko ty możesz zastąpić Dodę – dziennikarz Wideoportalu podpuszcza Szczołek.

To jest prawda, że ludzie piszą, że jeżeli ktokolwiek miałby tutaj zająć miejsce Dody, to rzeczywiście tylko ja, no bo kto? No powiedz – kto? Ja już od tylu miesięcy i lat powtarzam, że sama szukam kogoś, kto mógłby zająć miejsce Dody i nie ma takiej osoby. Moja psychika i mój charakter zdecydowanie pasuje do tego, żeby w tym show-biznesie bardzo mocno się usadowić, funkcjonować i żeby rozdawać karty. Zdecydowanie!

O Mai Sablewskiej:

Pamiętam Maję Sablewską jak miałam 18, ponieważ zajmowałam się trochę show-biznesem. To była taka skromna, cicha dziewczynka, ja pamiętam, że jakieś torby nosiła przy mnie, krążyła. Ja robiłam różne rzeczy w życiu, koncerty organizowałam, więc mam nawet zdjęcia z Mają Sablewską tak na marginesie. I powiem szczerze, że nie wpadłabym na pomysł, że później zostanie ona taką menedżerką, dlatego zastanawiam się, czy to ona jest taka bystra, czy to Doda jest bystrzejsza od niej. Jak pamiętam ją 10 lat temu, to była taka szara myszka, którą jak traktowałam jak.. pffff… Nawet mi się z nią rozmawiać nie chciało, traktowałam ją jak powietrze.

Przynieś, podaj, pozamiataj? – pyta dziennikarz.

adnego charakteru, w ogóle wiesz. Tak.

Kiedy Szczołek w końcu coś nagra, co rzuci nas na kolana? Czy to jest jeszcze możliwe?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.