,  

TVP2 zakazało Kammelowi pokazywania się z narzeczoną

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Musiał też założyć dżinsy, zrucić drogie garnitury

Tomasz Kammel od jakiegoś czasu na salonach pokazuje się sam, sama tez na imprezy chodzi jego niby narzeczona Katarzyna Niezgoda, która po aferze z bankiem PKO S.A. po kilu miesiącach siedzenia w domu została prezesem znanego domu mody.

By oczyścić wizerunek Kammela, TVP zakazała mu się pokazywania z Niezgodą na wszelkich imprezach tak by go nie łączoną z byłą panią prezes Banku. On się zgodził, przecież kariera w TVP była najważniejsza.

Do tej pory prezenter kojarzył się raczej z wystawnym życiem, dalekim od problemów, z którymi zmagają się widzowie programów śniadaniowych – pisze Fakt. Teraz ma być bardziej wiarygodny, niż jako bogaty  imprezowicz.

Tomasz już zrobił pierwszy krok w tym kierunku. Jego nowa fryzura przestała wyglądać jak spod nożyc najdroższych warszawskich fryzjerów. Ponadto zamiast drogich garniturów, gwiazdor ma teraz częściej pokazywać się w jeansach i swetrach. Zalecono mu ponoć nawet, by rzadziej pokazywał się w swoim luksusowym porsche. Ale przede wszystkim Kammel zaczął chodzić samotnie na imprezy.- dodaje tabloid.

Nam ciągle nie daje spokoju związek Kammela i Niezgody. Który prawdziwy kochający narzeczony poświęcił by swoją miłość dla kariery po tylu latach związku? Jak dla nas ten związek to tylko płachta, która przykrywa prawdziwe oblicze jednego z nich.

Zobacz też:Adam Sztaba: Byłem łobuzem. Co robił?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.