TVP walczy o Jaworowicz

 Telewizja Publiczna nie ma z kim konkurować? Robi wyścigi między sobą!


Elżbieta Jaworowicz znana z programu Sprawa dla reportera jest rozrywana między TVP1 i TVP2. TVP2 chce by reporterka  prowadziła   Medium , program w którym rozmawia się z ludźmi od czarów między innymi. Jedynka  jednak nie chce wypuścić od siebie redaktorki, która od lat ma swoje miejsce w telewizji publicznej a jej program cieszy się ciągle  tą samą popularnością.

To bezsensowne, zakazywać dziennikarce pracy w drugim programie tej samej firmy. – powiedziała Faktowi osoba znająca szczegóły nowej produkcji.  Program Medium bardzo spodobał się Jaworowicz, która chętna jest na dalsze prowadzenie jego. Reporterka świetnie pogodziła obie prace ale TVP nie podoba się taka sytuacja.

Jaworowicz zgodę na prowadzenie show musi dostać od władz TVP1, a te nie chcą jej dać. Mówi się, że Jedynka nie chce puścić Jaworowicz do drugiego programu, bo nie chce się dzielić swoją gwiazdą. Już od prawie trzydziestu lat pani Elżbieta prowadzi flagowy program TVP1, opowiadający o problemach zwykłych ludzi – donosi Fakt.

TVP1 boi się, że program Medium, który będzie miał do czynienia  z czarami pochłonie tak dziennikarkę, że Sprawa dla reportera zejdzie na plan drugi.

Tuż przed emeryturą jeszcze robią problemy. Polacy potrafią!

Czytaj też: Urbańska planuje kolejne dziecko
źródło: Fakt.pl


Mazur

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.