TVP robi czystkę!

ImageNowy zarząd nowe plany, na korytarzach TVP plotkuje się ,że znane twarze polecą na łeb.


Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Maciej Orłoś, to jedynie część osób które mogą wylecieć na bruk. Ale ma wrócić Dorota Gawryluk, która być może obejmie szefostwo wiadomości.

Te gwiazdy, które od lat mają powodzenie u telewidzów mogą spać spokojnie a jest między nimi : Grażyna Torbicka , Elżbieta Jaworowicz , która może już odejść na emeryturę i zwolnić miejsce dla kogoś młodszego, Robert Janowski i Andrzej Turski , który również wszedł w wiek emerytalny.

Dziennikarze nie chcą się wypowiadać na temat zmian , jedynie Maciej Orłoś miał odwagę powiedzieć kilka słów.

Nie boję się utraty pracy, bo mam podpisany kontrakt i nie było mnie na liście osób przeznaczonych do grupowych zwolnień – zapewnia Super Express. – Nie wiem, czy to dobrze dla nas, czy nie, że przyszedł nowy prezes. Bo przecież go nie znamy. Za kilka tygodni wybiorą nowy zarząd, który, mam nadzieję, utrzyma się długo. To da spokój nie tylko ludziom, którzy tu pracują, ale też widzom. I wreszcie może zrozumiemy  na czym polega telewizja publiczna, na jakich zasadach funkcjonuje. Bardzo bym chciał, żeby polska telewizja publiczna nie była upolityczniona – mówi Orłoś.

Twarzą TVP ma zostać Dorota Gawryluk.

Nigdy nie kryła swoich propisowskich poglądów. Trwają już jakieś rozmowy, by mogła przejąć odnowione "Wiadomości". A to ambitniejsze zadanie niż to, co aktualnie robi dla Polsatu – zdradza SE informator z branży medialnej.

Gawryluk trzyma do końca swoje plany w tajemnicy.

Nie będę tego komentować – mówi, uśmiechając się tajemniczo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.