, , ,  

TVN próbuje wybielić Marczuk-Pazurę?!

ImageOkazuje się, że program Teraz My został ocenzurowany!. Nie wiemy dokładnie co wycięli.


Program w Weroniką Marczuk-Pazurą był nagrywany wcześniej niż nastąpiła jego emisja. Mało tego, Teraz My zostało po nagraniu ocenzurowane!

Rozmowa została nagrana w poniedziałek po południu, a przed jej emisją o 22.30 była programu "You Can Dance" w towarzystwie prawnika sprawdzała, czy nie powiedziała czegoś, co mogłoby jej zaszkodzić. Wówczas na polecenie prawnika z wywiadu wycięto jedno zdanie.
donosi Super Express.

– Autoryzacja była warunkiem, pod jakim Weronika Marczuk-Pazura zgodziła się na tę rozmowę – tłumaczy Tomasz Sekielski.– Nie mogę powiedzieć, co wypadło, ale nie miało to merytorycznego wpływu na wywiad. Nie zostało wycięte żadne pytanie – zapewnia dziennikarz.

Tyle, że nikt nie poinformował widzów, że rozmowa nie jest prowadzona na żywo i że przed emisją coś zostało wycięte. Na to wychodzi, że program Teraz My ma specjalne względy.

– Tylko osoby w sytuacji procesowej, kiedy uważamy, że mają opinii publicznej do powiedzenia rzeczy tak ważne, iż powinny wystąpić w naszym programie, a one boją się, że powiedzą coś, co w sądzie mogłoby im zaszkodzić – tłumaczy Tomasz Morozowski.

Zaprosiłem ciekawego gościa i poruszyłem ważny temat – podsumowuje Sekielski.

W taki sposób ludzie pomyślą , że TVN próbuje wybielić swojego pracownika od zarzutów. Czy faktycznie wybiela?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.