,  

TVN kolęduje (video)

TVN

To kolejna kolęda przy współudziale prawie 100 osób.

Słowa kolędy „Uwierz w święta” napisała dziennikarka programu, specjalizująca się na co dzień w show-biznesie – Agnieszka Jastrzębska, a muzykę skomponował jej mąż Mariusz Szypura.

W środę i czwartek redakcja pracowała od rana do wieczora na planie teledysku, który kręcono w kawiarence na parterze przy Marszałkowskiej, następnie w pokojach redakcyjnych DDtvn na 7. piętrze oraz w studio programu na 9. piętrze.– donosi Plejada.

Nad całością prac czuwało dwoje reżyserów: Aleksandra Kutz-Przybylska i Piotr Grawender.

Wczoraj odbyła się premiera klipu w Dzień Dobry TVN, której jeszcze nie ma w sieci.

– W teledysku wystąpiło prawie 100 osób, w tym specjalne podgrupy: grzeszne Aniołki, sexy Śnieżynki oraz obowiązkowo Święty Mikołaj – w tej roli niezastąpiony Maciej Nowak

– Przygotowania trwały 4 dni

-Wykorzystano: 20 par skrzydeł anielskich, 10 aureol, 7 metrów czerwonego aksamitu na uszycie kostium Świętego Mikołaja oraz 2 metry białego futra, około 6 metrów boa, niezliczone ilości stroików, dwa „wiaderka” ciasteczek cynamonowych, ok. 50 litrów kawy

W ubiegłym roku TVN też śpiewał Uwierz w święta.

Przypomnijmy sobie jak śpiewali:  Jolanta Pieńkowska, Marcin Prokop, Kinga Rusin, Wojtek Jagielski, Magda Mołek, Andrzej Sołtysik, Dorota Wellman, Bartek Węglarczyk.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: TVN kolęduje (video)

You must be logged in to post a comment.