,  

TVN chce Nergala!

Nie chciała go TVP, weźmie TVN?

To już pewne, że Adam Darski nie weźmie udziału w drugiej edycji The Voice of Poland. Taka sytuacja jednak ucieszyła telewizje prywatną TVN, która chętnie zatrudni u siebie kontrowersyjnego muzyka.

– Nergal wywołuje sporo emocji, ale nie tylko tych najgorszych. Ma ciekawą osobowość, dużą wiedzę i świetnie daje sobie radę przed kamerami. Dlatego TVN interesuje się nim – mówi  informator Faktu. – Zwrócono na niego uwagę już jakiś czas temu, ale Adam związał się z programem emitowanym w TVP. Wiele osób w TVN-ie nie mogło tego odżałować – dodaje  informator.

Stacja podobno już miała się umówić na pierwsze spotkanie z muzykiem.

To ma być niezobowiązująca rozmowa – mówi dalej informator. – Nie ma jeszcze gotowego pomysłu na to, co i gdzie miałby robić Adam, ale zainteresowanie jest spore – dodaje.

Show The Voice of Poland jest produkowane przez firmę Rinkiego Rooyensa Roch Star,która nieraz już pracowała dla TVN. To tylko kwestia czasu, kiedy współpraca znowu się nawiąże. A TVN lubi kontrowersyjne gwiazdy i ściągnie niemal każdą do siebie.

Nergal na antenie sprawuje się poprawnie, program z jego udziałem ma bardzo wysoka oglądalność. Jednak w oczach prezesa TVP racja stoi po stronie polityków i kościoła, którzy zmusili Brauna do wypowiedzenia umowy Darskiemu.

Jak myślicie,będzie kiedyś żałował swojej decyzji? Jeszcze żadne show TVP nie miało tak dobrej oglądalności jak TVoP.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.