Trzy piosenki za 50 tys. zł ?

ImageTatiana Okupnik zrezygnowała z prowadzenia Gwiazdy tańczą na lodzie, ponieważ che wrócić do śpiewania.


Na początek reklamowała pastę do zębów, może po to by nie kojarzono jej z show. Ale jak na razie nikt nie zaprasza Tatiany na występy i nikt nie chce z nią nagrywać płyt.
W tej chwili jest taki okres, gdzie wiele firm organizuje spotkania świąteczne, na których występują gwiazdy. I na takie spotkanie zaproszono Okupnik. Okupnik tak się ucieszyła, że w końcu zarobi, że zażądała wygórowanej stawki za występ.
Tatiana miałaby zaśpiewać dla nas trzy piosenki i poprowadzić imprezę, ale była zbyt pazerna. Nie dość, że gaża, jakiej zażądała, była w wysokości 30 tysięcy, to do tego chciała jeszcze specjalną akustykę, oświetlenie i inne dodatki, co łącznie kosztowałoby nas 50 tysięcy złotych. Zrezygnowaliśmy z niej. Przecież nawet Doda mniej chce! I przynajmniej gwarantuje jakiś show – powiedział Super Expressowi przedstawiciel firmy.

 Może jednak Tatianie zostało poprowadzenie kolejnej edycji Gwiazd na lodzie, w końcu po tym co spotkało Steczkowską, może odda pałeczkę bezrobotnej koleżance po fachu.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.