Trzecia żona Wiśniewskiego chce go opuścić!

ImageJak to się lubi historia powtarzać. Ania Wiśniewska, trzecia żona Michała Wiśniewskiego szuka nowego mieszkania, chce sie wyprowadzić od męża!


Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Femme, druga Mandaryna, trzecia Ania i już chce uciekać od Michała z dziećmi!

Pisaliśmy już nieraz , że w tym małżeństwie kryzys narasta i o tym samym tez plotkowano w mediach i na salonach. Sam Wiśniewski jednak zaprzeczał doniesieniom.  Teraz Fakt sie dowiedział o rzeczach, które były tylko kwestią czasu – żona Wiśniewskiego Anna kilka dni temu spotkała się z agentką nieruchomości. Szukała mieszkania na warszawskim Gocławiu. I co gorsza, poszukiwała nowego lokum tylko dla siebie i dzieci!

aliła się, że jej małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Chce się wyprowadzić od Michała – zdradza Faktowi osoba z otoczenia Ani wiątczak.

Co może  być powodem? Trudno nie zgadnąć, sprawy którymi od lat Michał się chwalił a Ania chyba nie zauważała albo nie chciała zauważyć. Oczywiście rozgrywki pokerowe. Do tego doszła sprawa jej kariery solowej, on nie wyrażał zgody. Wiśniewski nie lubi kobiet niezależnych, chęć usamodzielnienia się żony doprowadza go niemalże do furii. Ania przejrzała na oczy i jak najszybciej chce znaleźć mieszkanie dla siebie i dzieci.

Coraz krócej kobiety wytrzymują z zaborczym i władczym Wiśniewskim. Pan i władca pierwszy swój związek zakończył po 5 latach, drugi po 4 a ostatni z Anią już po 3. Która pani będzie następna i jak długo z nim wytrzyma?

Tylko pamiętajcie panie, wiążąc się z tym człowiekiem, trzeba być mu całkowicie oddaną. adnej samodzielności. Wy w garach on na pokerze!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.