Trojanowska pozbyła się ukochanego

ImageDopiero co go poznała, już się go pozbyła.


Niedawno donosiliśmy, że Izabela Trojanowska znowu się zakochała. Jednak jej sielanka długo nie trwała. Sąsiedzi aktorki narzekali, że z mieszkania Izy dochodzą awantury, głośne krzyki aż do wywalenia za drzwi nowego kochanka.

– Jednego dnia wszystko jest OK, wspólnie spacerują, chodzą za rączkę, przytulają się. A już nazajutrz z ich mieszkania słychać krzyki i awantury – opowiada rozmówca Faktu.


Kilka dni temu pani Iza wywaliła za drzwi jego rzeczy i zostawiła je na klatce schodowej, po czym trzasnęła drzwiami –
opowiada sąsiad aktorki. – Za kilka dni znowu do niej wróci i z samego rana będzie biegł do sklepu po świeże bułeczki – mówi z pewnością w głosie sąsiad.

Izabela 4 lata temu rozwiodła się ze swoim mężem, Markiem Trojanowskim, dla którego wyjechała i zamieszkała w Berlinie. Gdy w małżeństwie zaczęło się już psuć na poważnie, wróciła na stałe do Polski a z mężem się rozwiodła.

Aktorka przeszła załamanie nerwowe i problemy alkoholowe. Jej życie znowu się rozjaśniło, kiedy w lipcu na stacji benzynowej poznała Aleksandra.

Mężczyzna okazał się prawdziwą złotą rączką i zaczął pomagać aktorce w domu. Pomalował ściany, naprawił, co trzeba. Para bardzo się do siebie zbliżył – czytamy w Fakcie.

Wydawało by sie, że Izie znowu się życie ułoży, ale to chyba nie jest jeszcze to.

Foto 1
Foto 2

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.