Treliński zazdrosny o Herbuś!

 Edyta Herbuś już oficjalnie są parą. Reżyser Traviaty nie wyobraża sobie by do jego dziewczyny przymierzali się inni mężczyźni.


Zazdrosnemu dyrektorowi Opery Narodowej Mariuszowi Trelińskiemu nie podoba się, że inni mężczyźni starają się o względy jego pięknej młodej dziewczyny Edyty Herbuś. Jednak ona nie zamierza rezygnować ze swoim marzeń. Nie zamierza grać jedynie w teatrze.

Niedawno tancerka nagrała z belgijskim muzykiem Nelsonem Moraisa teledysk o czym już pisaliśmy. A już niedługo wyjeżdża do Istamvułu.

– Usłyszałam od pana reżysera, że w Belgii nie ma takich kobiet jak ja – mówi  Herbuś. – Jadę właśnie do Istambułu nagrywać kolejny teledysk z tym samym twórcą – zdradza po chwili tancerka.

Co na to Mariusz Treliński, kiedy jego dziewczyna wyjedzie z obcym mężczyzną tak daleko?

– Właściwie nie ma sensu komentować tego, co i tak wszyscy wiedzą – ucina Herbuś pytanie o swoje uczucia do Trelińskiego. – Na razie skupiam się na teledysku – dodaje. – Pan Senol uważa, że jestem wyjątkowa, i chce mnie angażować do swoich kolejnych produkcji. To nie koniec współpracy – cieszy się tancerka.

Trelińśkiego czeka wiele nieprzespanych nocy!

Zobacz też: Kiepskie żarty… Kammela
źródło: Fakt.pl

vipnews

vipnews

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.