Top Model cz.II

Będzie powtórka Pauliny Papierskiej?

Już II odcinek Top Model, podczas, którego dowiedzieliśmy się, że w Polsce nadal jest wiele nieodkrytych pięknych dziewcząt.

Program rozpoczęła swoim występem Anna Słowy, która mimo sporych rozmiarów piersi, musiała pożegnać się z show.  Agnieszka Tadrzak , jej atut to pieczenie ciast, jednym takim chciała przekupić Marcina Tyszkę, wpychając mu słodkości do ust. Potrafiła dobrze zakręcić biodrami, Krupa powiedziała TAK.

Anna Bałon, która już na wstępie opowiedziała o swoich problemach finansowych.

U mnie w domu z finansami aktualnie nie jest dobrze. Moja mama łapie się jakichś dorywczych prac, jak się uda, a tato ma pracę raz na tydzień – mówiła Ania ze łzami w oczach. Jak na coś potrzebuje, to na to składam, łapię się jakichś prac, jak roznoszenie ulotek, z tego też się utrzymuję, no to jest życie z ołówkiem w ręku, niestety. Rodzicom też ciężko z tą myślą, że nie mogą mi zapewnić podstawowych rzeczy, chociaż moja mama bardzo się starała.

Ale były też dziewczyny, które bardzo nam się podobały. Długonoga Olga Kaczyńska, Greta Ludziejewska, to właśnie dla niej jury nagięło regulamin.

Do dalszej gry weszły także Armenki Lilith i Anna i Gabrysia Pacholarz.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.