Tommy Hilfiger już w Galerii Mokotów

Tommy Hilfiger, jedna z wiodących odzieżowych marek na świecie, otworzył swój nowy salon w Galerii Mokotów. Jest to pierwszy concept store w centrum handlowym w Europie, który dotychczas w takim kształcie był wprowadzany wyłącznie w lokalizacjach przy głównych ulicach dużych metropolii. Wysoka jakość oraz klasyczny, elegancki styl, to cechy marki rozpoznawalne przez konsumentów na całym świecie. Sklep o powierzchni blisko 300 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym poziomie Galerii Mokotów.

Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie. Firma powstała w 1985 roku w Nowym Jorku, a jej założycielem jest amerykański projektant mody Thomas Jacob Hilfiger. Firma oferuje szeroką gamę produktów o wysokiej jakości oraz eleganckim wzornictwie. Tak zwany „classic American cool” look, wyróżniający Tommy Hilfiger, to styl trafiający do rzeszy klientów o zróżnicowanych potrzebach i gustach.

 

 

Tommy Hilfiger Group

Na portfolio Grupy Tommy Hilfinger składają się marki Tommy Hilfiger i Hilfiger Denim. Firma skupia się na projektowaniu odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej oraz kolekcji dżinsowych.

Tomy Hilfiger Group oferuje także produkty takie jak: męska, kobieca i dziecięca odzież sportowa, obuwie, specjalistyczna odzież sportowa (golf, pływanie, żeglarstwo), bielizna, skarpety, odzież nocna i szlafroki, okulary, zegarki, torebki, męskie ubrania szyte na miarę, akcesoria męskie, drobne akcesoria skórzane, perfumy, akcesoria domowe, łazienkowe, pościel oraz torby podróżne. Na linię produktów Hilfiger Denim składają się: odzież dżinsowa, obuwie męskie, damskie oraz dziecięce, torby, dodatki, okulary, a także perfumy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.