,  

Tomasz Lubert chce wkurzyć Dodę?

Tomasz Lubert były członek zespołu „Virgin” założył nowy zespół o nazwie „Video”. Wielkie poruszenie w branży muzycznej i w mediach zrobiła piosenka nagrana przez Tomka.

Nie chodzi tu o samą piosenkę, ale o jej tytuł, który brzmi „Diamond Beach”. Jak wszystkim wiadomo Doda należała do zespołu „Virgin” a teraz jako wokalista nowej grupy wydaje płytę pod nazwą „Diamond Bitch”.


Spekulowano że jest to prowokacja i odgryzienie się Tomka na znienawidzonej Dodzie. Gitarzysta twierdzi, że to czysty przypadek. Został wytłumaczony z całej sytuacji: „Pierwszy utwór nowego zespołu VIDEO, który parę dni temu ujrzał światło dzienne, powstał kilka tygodni temu w Turcji(…). Tomek, założyciel i ex-gitarzysta ex-zespołu Virgin, spędzał tegoroczne wakacje m.in. właśnie na Tureckiej Riwierze. W hotelu Diamond Beach, w którym mieszkał, kilka kilometrów od miasta Side, liczył na wypoczynek i kilka okazji do złapania opalenizny.”

Cisza i spokój uniemożliwili mu zbyt głośni towarzysze za ścianą, z którymi nie mógł się dogadać. Okazało się, że jest to grupa muzyków z Polski. „Awantura szybko przerodziła się w ciąg wspólnych imprez, które zaowocowały powstaniem, z potrzeby chwili i w wyniku miażdżącej temperatury powietrza, tematycznej piosenki o plaży Diamond Beach, którą widać z okien hotelu, a która w istocie nie ma nic wspólnego z innym, podobnym tytułem funkcjonującym obecnie w środkach masowego przekazu. Szalona współpraca spodobała się obu stronom, a od piosenki do założenia zespołu był już tylko jeden krok."

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.