Tomasz Kuchar twarzą marki Gunnar Optiks w Polsce

Znany kierowca rajdowy Tomasz Kuchar został twarzą obecnych od marca na polskim rynku okularów marki GUNNAR. Kontraktem objęty jest również cały team wielokrotnego mistrza Polski w rajdach samochodowych, a także jego Akademia Bezpiecznej Jazdy. Według pierwszych ustaleń kooperacja potrwa do końca sezonu 2011

W ramach współpracy logotyp GUNNAR zostanie wypozycjonowany na samochodzie Tomasza Kuchara, a także na pojazdach serwisowych zespołu. Dodatkowo, Kuchar będzie brał udział w organizowanych przez GUNNAR eventach. Pierwszy z nich – turniej, dedykowany szerokiej grupie pasjonatów gier związanych z wyścigami samochodowymi, jest obecnie w fazie planowania.

Jestem zachwycony możliwością współpracy z taką firmą jak GUNNAR Optiks Polska, która ma w swojej ofercie produkty dbające o nasz wzrok. Te niesamowite okulary pomagają nam nie tylko podczas pracy przed monitorem komputera, czy też ekranem TV, ale są także pomocne podczas jazdy samochodem, szczególnie w bardzo trudnych warunkach pogodowych – mówi Tomasz Kuchar.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że udało nam się nawiązać współpracę z takim specjalistą w swojej dziedzinie jak Tomasz Kuchar. Nie jest to jednak koniec niespodzianek, które szykujemy. Planujemy rozpocząć wspólne działania również z innymi ekspertami z różnych dziedzin kultury i sportu, w ramach promocji marki GUNNAR na polskim rynku – informuje Łukasz Karnas z GUNNAR Optiks Polska.

Już niebawem będzie można kupić specjalne okulary GUNNAR, pozwalające na zniwelowanie negatywnych efektów wynikających z długiego korzystania z ekranów neonowych – telewizorów oraz monitorów komputerowych. Produkty renomowanej marki wyróżniają się lżejszą konstrukcją oraz ulepszonymi szkłami, posiadającymi aż czternaście specjalnych filtrów. Okulary GUNNAR cieszą się ogromnym zainteresowaniem konsumentów w Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie twarzą marki, a także jej współudziałowcem jest znany na całym świecie raper 50 Cent.

Dla polskich odbiorców okulary GUNNAR będą do nabycia w ramach dwóch kolekcji – dedykowanej pracownikom biurowym „Office” oraz „Gaming” dla graczy komputerowych oraz konsolowych. Więcej informacji na temat poszczególnych modeli można znaleźć na stronie www.gunnars.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

4 komentarze Tomasz Kuchar twarzą marki Gunnar Optiks w Polsce

You must be logged in to post a comment.