Tomasz Karolak będzie znowu ojcem!

Aleksander Majdański / newspix.pl

Jego córeczka Lenka będzie miała rodzeństwo.

Tomasz Karolak ciągle marzy o dużej rodzinie. Co prawda ma już czteroletnią Lenkę ze związku z modelka Violą Kołakowską, ale chce więcej dzieci. Jest tylko jeden problem, ciągle nie ma tej jedynej!

Moja córka może liczyć na rodzeństwo, bardzo bym tego chciał – zapewnia Super Express Tomasz, który jest ostatnio gwiazdą popularnego serialu „Rodzinka.pl”.

Serial widać coś zmienił w życiu aktora, tam gra ojca licznej rodziny i chyba taki wizerunek życia bardzo przypadł mu do gustu.

– Myślę, że coraz lepiej radzę sobie w roli ojca. Bardzo mi się podoba to, co jest z tym związane. Zaczynam dojrzewać do tego, że rodzina, zwłaszcza w naszym zawodzie, gdy pracuje się od rana do nocy, staje się pewnym antidotum na to zmęczenie, występowanie, wieczne trzymanie formy – mówi Karolak, który wierzy w przeznaczenie.

To, że propozycja grania w tym serialu przyszła w momencie, kiedy prywatnie też jestem ojcem, z pewnością coś znaczy. Pamiętam moment, kiedy siedziałem na planie, dzieciaki rozrabiały, a ja pomyślałem sobie, że posiadanie takiej licznej rodziny może być tak samo fascynujące jak rozbijanie się samochodem na południu Francji – wyjaśnia.

Może zaczął już się starać, bo latka niestety uciekają, nie chciał by w szkole na zebraniu mówili, że dziadek wszedł do klasy? Chociaż juz ma takie szanse:)

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.