,  

Tomasz Kammel przegrał z Łukaszem Nowickim!

Kapif

Przegrał casting w swojej ulubione stacji

Tomasz Kammel kilka miesięcy temu dostał szansę od Polsatu na poprowadzenie nowego show. Jak się okazało, to był największy błąd stacji, program nie przyciągnął ludzi i został zdjęty z telewizji. W wiosennej ramówce Polsatu miejsca dla Kammel już zabrakło.

Poszedł więc prezenter do swojej macierzystej Telewizji i myślał , ze biorąc udział w castingu do nowego programu, jego nazwisko załatwi wszystko. niestety, stało się inaczej, nazwisko Kammel już nic nie znaczy w TVP2. Casting wygrał Łukasz Nowicki, to on zostanie gospodarzem nowego teleturnieju „Postaw na milion”.

Kammel zamiast cieszyć się z triumfalnego powrotu musiał chyłkiem przemykać się w stronę wyjścia przepastnymi telewizyjnymi korytarzami.

Jego entuzjazm został mocno ostudzony już na samym początku, Kammel musiał bowiem stanąć do castingu i przekonać szefów, że nadaje się do pracy. Co prawda doszedł do ścisłego finału, jednak tam okazało się, że do nowego projektu bardziej pasuje syn słynnego Jana Nowickiego – dowiedział się Fakt.

Program „Postaw na milion” polega bowiem na tym, że uczestnik otrzymuje na początku milion złotych i odpowiadając na szereg pytań, musi utrzymać tę kwotę do końca programu.

Kto weźmie Kammela pod swoje skrzydła?

Zobacz też:Wiśniewski wybierze swój zespół

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.