,  

Tomasz Jacyków rozpływa się na kształtami Grycan

„wygląda hollywoodzko. Jej wielkim atutem jest konsekwencja”

Rubensowskimi kształtami Marty Grycan zachwyconych jest coraz więcej panów. Czyżby promowano kształty XXL? Dawid Woliński widzi w Grycan druga Ditę Von Teese. Potentatka została wybrana jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Do grona wielbicieli lodowej pani dołączył Tomasz Jacyków, który  porównuje ją do hollywoodzkich gwiazd.

Marta Grycan wygląda hollywoodzko. Jej wielkim atutem jest konsekwencja. Jest jedną z lepiej ubranych kobiet w Polsce. Pokazuje, że dorodne, piękne kobiety mają coś do powiedzenia i nie muszą siedzieć pod miotłą – zachwala w rozmowie z Faktem Jacyków. Ostatni sezon jej stylizacji to hit. Marta znalazła swoją drogę, i jak tak dalej pójdzie, to na pewno odniesie wiele sukcesów. Czego jej oczywiście życzę, bo ja jestem nią zachwycony.

Grycan ubiera się u najdroższych projektantów, między innymi ma na sobie takie marki jak: Gucci, Versace, Valentino, Aleksander McQueen, Roberto Cavalli. Za buty płaci ponad 3 tysiące zł.

Uważam, że to bardzo dobrze, że kobieta z jej tuszą potrafi pokazać, że można ładnie i atrakcyjnie wyglądać, wzbudzać pozytywne emocje. Uważam, że apetyczny dekolt, który prezentuje to miły akcent na salonach, które zaczynają być idealnie nudne. Ciesze się, że może ona zostanie wzorcem dla wszystkich kobiet – skomentował Woliński.

A my się zastanawiamy, co w zasadzie chwalą projektanci, nadwagę Grycan, czy markowe ciuchy jakie ma na sobie? Takie marki nie wypada krytykować!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.