Tomasz Barański i Ilona Bekier odpadli z YCD !

 Do finału dostał się Kuba i Paulina!


Na sam początek Agustin Egurrola w podsumowaniu półfinałowych tancerzy powychwalał ich pod niebiosa. Każdy jest naj w swoje dziedzinie, ale pytanie kto wygra?

Kinga Rusin przed występem dziewczyn tylko zapytała Piróga?

Coś Ty synku założył sobie na głowę?

Faktycznie, Piróg ma coś na głowie przyklejone, coś w rodzaju kity na samym czubie spuszczone do tyłu, chociaż trudno to nazwać kitą. Coś na wzór Samuraja!

Pierwszy taniec dziewczyn za nami, przyszedł czas na podsumowanie.

Agustin Zatańczony bardzo róno(..). Ja wskazuje, że troszkę lepsza była Ilona [wcale nas nie dziwi]. Było więcej rytmów w ciele, ja wskazuje na Ilonę.

Ania w afrofryzurze wygląda trochę napuszona. Ilona tobie nie można tego odmówić, jesteś piękna. Miałaś dużo szczęścia, że trafiłaś na fajnych choreografów(…), a jeśli chodzi Paulinę, jesteś mistrzakiem. Jesteś naturalna, prawdziwa, szczera, wielowymiarowa i ….

Piróg – Ilona super, jesteś jak ryba w wodzie. Paulina- bardzo udany występ, ja zawsze wiedziałem, że w swoich technikach dajesz sobie radę ale bałem się jak się znajdziesz w innych- też sobie dajesz radę.

Kolejny taniec Tomka i Ilony.

Egurrolla- Doskonała choreografia, doskonale zatańczona– w końcu jego faworyci. Rozumiem Tomek, dlaczego każda dziewczyna chciała z tobą zatańczyć. Ilona nie chce mi się wierzyć, że wcześniej nie tańczyłaś modernu.[coś  podobnego].

Za to Piróg nie zostawił suchej nitki na Ilonie, któremu nie podobał się taniec dziewczyny.

Anka znowu promuje swoich faworytów i nawiązała do smsów by głosować i słać na swoich idoli, ciekawe dlaczego właśnie po tańcu Barańskiego?

Paulina i  Kuba w tańcu współczesnym

Po tańcu Pauliny, Michał nie mógł mówić, znowu puścił łzy!

Ania- jesteście godni finału, w końcu coś sensownego.

Egurrolaw tym występie było wszystko, niesamowita choreografia. Masz szczęście, że losujesz techniki w których czujesz się dobrze, jesteś niesamowitą tancerką... Kuba jesteś zjawiskowym, jesteś niesamowitym tancerzem…

Kuba i Tomek razem

Anna Mucha- rozgadała się i końca nie widać, kocha obu a o Tomku- jesteś męski, jesteś silny i wcale się nie dziwię , że faceci Cię nie lubią.

Piróg= jedna rzecz mis się nie podoba, że nie zrobiliście wszystkiego , że by taniec mi się podoba, nie było równo(,,,)

Egurrola ocenił po równo, czyli remis.

Pozostały solówki i już można słąć sms-y. Na kogo wyślecie?

Ilona -nr 1, której Egurrola na castingu powiedział, Będziesz diamentem tego programu, ciekawe skąd wiedział? Chyba już wiadomo!
Tomek- nr 2
Paulina- nr 3
Kuba- nr 4

Tomek po wykonaniu solówki już się czuje w finale! Bardzo pewny siebie facet.

Szok, Tomasz Barański odpadł przed finałem, nie ma już możliwości oświadczenia się Edycie Herbuś? Ze łzami w oczach dziękował wszystkim za pracę i współpracę. Egurrola już mu zapewnił pracę!

Ulubienica Egurroli też odpadła! Pewnie też już ma zapewnioną pracę a Kinga Rusin już powiedziała, że każdy powinien obsadzać Ilonę w rolach. Ilona podziękowała za to, że mogła wiele się nauczyć w programie, tak jakby startując w castingach nic nie potrafiła. No cóż, mydlenie to dobra rzecz.

W każdym razie bardzo się cieszymy, że to właśnie Paulina i Kuba dostali do finału.

Kinga Rusin na koniec przypomniała Barańskiemu, jak to miał wygrać program i oświadczyć się Edycie Herbuś. Barański złapał się za głowę i zaczął się śmiać. Na koniec prowadząca dodała, że zaprasza go na imprezę, gdzie pozna inną Edytkę i na pewno będzie miał kogo poprosić o rękę. Na kogo padnie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.