, ,  

To szmata! – Tymochowicz o Dodzie

  Ostra jazda, Piotr Tymochowicz nie odpuści Dodzie, sprawa obrażania jego dziewczyny i dziecka ma trafić do sądu!


Doda w ostatnim z wywiadów powiedziała, że Tymochowicz chciał je podpowiedzieć za przysłowiową złotówkę, komu powinna siadać na kolanach i jak często. Zbulwersowana Doda nie pozostała dłużna i zdradziła tajemnicę Tymochowicza i jego dziecka.

Przypomnijmy słowa Dody: Właśnie podszedł do mnie pan Piotr Tymochowicz, który słyszałam, że za symboliczną złotówkę doradzi mi na czyich kolanach mam siadać na różnych festiwalach. Ja mogę mu nawet za darmo doradzić, na czyich kolanach ma nie siadać jego żona, bo z tego, co wiem, spłodziła piękne dziecko z jego kolegą.

Piotr Tymochowicz słowa Doroty Rabczewskiej skomentował :

Wtedy tylko i wyłącznie się przywitaliśmy. Nie udzielałem jej wtedy żadnych rad. Jestem słowami Dody bardzo przejęty. To atak na moją dziewczynę i nasze 2,5 letnie dziecko. Tego nie mógłby powiedzieć człowiek. To szmata! Ta sprawa na pewno znajdzie się w sądzie.

Kilka razy mówiłem, kim jest i jaka jest Doda. Dziwi mnie, dlaczego politycy tak ją uwielbiają. Dlaczego zachwycają się meliniarą? Jak nazwać kogoś, kto atakuje bezbronne dziecko?

Doda miała w tym roku wydać nową płytę, pytanie tylko czy znajdzie czas? Ten rok zaczął się częstymi odwiedzinami w sądach z różnych powodów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.