, ,  

To obraz modowej rozpaczy – Horodyńska i Malinowska o…

Po kim tym razem pojechały?

Dawno Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska tak nie obsmarowały nikogo jak się oberwało Ani Wiśniewskiej. Stylistki na łamach Party o ostatniej kreacji Ani powiedziały , że jest …

Joanna Horodyńska: Ta kreacja może służyć za kamuflaż. Gdyby ukryć się w tym „czymś” w gąszczu krzaków, nikt nas nie zauważy, zlejemy się z tłem. Niestety, na imprezie Ania była bardzo widoczna, a szkoda…

Karolina Malinowska : Kiedy zobaczyłam tę sukienkę po raz pierwszy, myślałam, że Ania się czymś zalała i stąd zacieki na materiale, a to był zabieg celowy… A im niżej patrzę, tym bardziej się załamuję.

Joanna Horodyńska: Plamy na materiale mogę być ciekawym wzorem w połączeniu z intensywnym kolorem, ale tutaj plamę ktoś pomylił z brudnym zaciekiem. Do tego mamy nie najlepszą fryzurę i niedokończony makijaż. Wychodzi z tego obraz smutku i modowej rozpaczy… Strój proponuję zatrzymać do porządków domowych.

Karolina podchwyciła: W sensie: przerobić na szmatkę do podłogi? Zgadzam się całkowicie. Jestem zaskoczona tą wpadką, bo ostatnio Anna wyglądała rewelacyjnie. Ale wierzę, że to jednorazowe potknięcie.

To ogromny zimny kubeł wody na głowę Ani się polał, ale może potrzebna jej była taka nauczka? Aniu wyrzuć tę niby sukienkę:)

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.