,  

To Natasza powinna wygrać- twierdzi Tyszkiewicz

 Do tej pory z jurorów nikt się aż tak oficjalnie nie wypowiadał o przegranych i zwycięzcach TzG. Beata Tyszkiewicz złamała tę zasadę.


Emocje nadal nie  opuszczają po tym jak zawodowa tancerka Natasza Urbańska musiała oddać zwycięstwo amatorce Ani Muchy. Beata Tyszkiewicz nie zgadza się z głosami widzów i twierdzi, że zwycięstwo należy się Nataszy.

Kiedy tańczyła Natasza, wszyscy mieliśmy ściśnięte gardła. Natasza zrobiła coś zdumiewającego, zaś Mucha zaliczyła tylko postępy w tej edycji, a i Maserak się postarał jak nigdy. Subiektywnie uważam, że powinna wygrać Natasza!
– mówi Faktowi jurorka show TVN.

Tyszkiewicz była tak zauroczona tańcem Urbańskiej, że jej ostatni występ obejrzała po raz drugi.

Jak nigdy usiadłam następnego dnia przed telewizorem i obejrzałam powtórkę programu. W telewizji jednak nie wyglądało to tak jak w rzeczywistości – dodała  Beata Tyszkiewicz.

Gdyby Urbańska nie robiła od lat tego co robi być może i by wygrała. Trudno jest mierzyć się w show tanecznym z kimś, kto tańczy od 12 lat. To show nie było dla Urbańskiej! I mimo, że Ania jak powiedziała Tyszkiewicz, zaliczała kolejne tańce, zwycięstwo jej się należało. Tym samym widzowie docenili amatora a nie zawodowca, który w programie czuł się jak ryba w wodzie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.