To koniec kariery Dody?

Wysiadam– napisała na swoim profilu portalu społecznościowego.

Doda nową płytą miała podbić nie tylko Polskę ale także zagranicę. Tymczasem jej nowa płyta Siedem pokus  sprzedaje się coraz gorzej .

Płyta miała premierę 30 maja. Do tej pory osiągnęła status złotej, to znaczy, że sprzedano jej 15 tysięcy egzemplarzy. Jednak w najnowszym zestawieniu listy Olis, na której klasyfikowanych jest 41 albumów sprzedających się najlepiej w naszym kraju, nowego albumu Dody już nie ma.

Tego nikt się nie spodziewał. To słaby wynik – mówi Faktowi osoba dobrze znająca wokalistkę. – Sprzedaż płyt w Polsce w ogóle jest słaba, ale Doda liczyła na to, że to będzie absolutny przebój. Włożyła w to dużo pracy – dodaje.

Doda nad płytą pracowała dwa lata. Wydała ją w dwóch językach. Mocne rockowe brzmienie miało zaskoczyć i zachwycić. Krążek kosztował kilkaset tysięcy. Płyta ma siedem okładek, drogie sesje zdjęciowe.

Co poszło nie tak? Po dwóch miesiącach od premiery, mało kto chce kupować album Dody. Ona sama na Facebooku umieściła wczoraj wpis.

Kochani, po wakacjach wiele zmieniło się w mojej głowie – pisze Doda. Życzenia, które dostaję od lat: „obyś się nigdy nie zmieniała”, nie spełnią się 🙂 Sama z wielkim zaciekawieniem obserwuję siebie od tygodnia. To na pewno punkt zwrotny w moim życiu, które do tej pory pędziło jak oszalały pociąg, który sama rozpędziłam. Nie dostrzegałam wówczas nic, co było za oknem… Nie mówiąc już o jakimkolwiek przystanku…, a czasami niepozorna stacja potrafi wnieść tyle niesamowitego… no to wysiadam 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.