,  

To już pewne, Koroniewska będzie miała dziecko !

ImagePisaliśmy jakiś  czas temu, że Joasia jest w ciąży, ale ani ona ani jej partner Maciej Dowbor nie chcieli komentować tego faktu.


Joasia od jakiegoś czasu nie pojawiała się na imprezach z Maćkiem.  Teraz menedżerka Koroniewskiej potwierdziła odmienny jej odmienny stan.

Tak, Joanna i Maciej spodziewają się dziecka – mówi Magdalena Czerwiec, która jeszcze w styczniu dementowała wszelkie plotki o błogosławionym stanie Koroniewskiej. – Starali się o potomstwo już od dwóch lat. Dopiero teraz jest sens mówić o tej nowinie, bo wyniki badań są jednoznaczne. To dopiero początek ciąży, więc jeszcze nie wiadomo, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka – opowiada Faktowi menedżerka gwiazdy.

Jednak sami zainteresowani nie wypowiadają się na temat ciąży. Joasia siedzi w domu i nie obiera telefonów, Maciej wymiguje się od rozmów z tabloidami mnóstwem pracy. Ale to przyszła babcia Katarzyna Dowbor nie ukrywa swego szczęścia.

Będę babcią i jako babcia bardzo się cieszę! – mówi rozradowana w rozmowie z Faktem. – Zobaczymy, czy będzie wnuk, czy wnuczka. Ja tylko chciałabym, aby dziecko było przede wszystkim zdrowe – dodaje wzruszona pani Kasia.

Kiedy przyjdzie na świat dzidziuś nikt nie wie, no oprócz samych przyszłych rodziców, którzy jak na razie nic nie chcą powiedzieć.

A jeśli chodzi o ślub?

Coś słyszałam o takich planach, ale to jednak ich prywatne sprawy – ucina manedżerka aktorki. Koroniewska i Dowbor są razem już od pięciu lat. Poznali się podczas wywiadu, który Maciej przeprowadzał z Joanną, prezentując kulisy pracy nad serialem „M jak miłość”. Zaręczyli się dawno temu, bo już w 2005 roku, ale od tamtej pory nic nie mówili o ślubie. Wili sobie tylko kolejne gniazdka – dwa razy się przeprowadzali, by wreszcie zamieszkać w podwarszawskim Konstancinie, ekskluzywnej miejscowości dla bogaczy – czytamy dalej w Fakcie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.