,  

To co osiągnęła zawdzięcza swojej ciężkiej pracy!

 Anna Mucha to temat numer jeden na dzień dzisiejszy w Polsce. Spodziewaliście się, że będzie o niej tak głośno?


Po zwycięstwie Anny Muchy w Tańcu z gwiazdami temat nie schodzi z pierwszych stron gazet i tabloidów. Mucha udziela już kolejny wywiad, tym razem dla Angory w którym mówi o zderzeniu się z czołgiem a tym czołgiem miała by być Natasza Urbańska.

Zderzenie z czołgiem w postaci świetnej tancerki miało dla mnie drugorzędne znaczenie. Dla mnie najważniejsze było to, że w kategorii amatorów zaszłam tak daleko. Nie chcę wchodzić w polemikę z panią Tyszkiewicz ani antagonizować się z Nataszą Urbańską, której nikt nie ujmuje zdolności tanecznych, natomiast faktem rzeczywiście jest, że ciężko pracowaliśmy z Rafałem i w wyniku tego zaliczyłam olbrzymie postępy.

Trzeba jej przyznać, że o Nataszy nigdy złego słowa nie powiedziała  a o swoich po zbytych się kompleksach teraz twierdzi, że nigdy ich nie miała.

Nie wymyślam wieczorami w domu strategii szokowania. Nie miałam nigdy kompleksów. Założeniem "Tańca…" jest udział osób, które mają jakiś dorobek za sobą. Dlatego nie mogłam być ani nijaka, ani przeciętna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.