, ,  

To był jej pożegnalny występ!

ImageW niedzielę w Dzień Dobry TVN Weronika Marczuk-Pazura udzielając wywiadu, udzieliła go po raz ostatni.


TVN wywaliło Marczuk-Pazurę ze swojej stacji jak się dowiedział Super Express.

W niedzielnym programie TVN Weronika miała przede wszystkim zaprezentować swój cykl programów jaki przygotowywała na temat spędzanych wakacji w Grecji. Niestety nie dokończyła całego cyklu, gdyż przerwała jej akcja CBA. TVN musiało podjąć decyzję, czy chce nadal współpracować z Weroniką, niestety nie chciało.

Występ Weroniki można traktować jako pewną formę pożegnania z programem – powiedziała dla SE Marta Hopfer, zajmująca się wizerunkiem TVN.

Nasza współpraca zaczęła się dwa lata temu, gdy okazało się, że zorganizujemy mistrzostwa 2012. Poprosiliśmy ją, żeby zrobiła reportaże o Ukrainie jako najbardziej znana Ukrainka w Polsce. Pomysł reportaży o kurortach pojawił się stosunkowo niedawno. Do tej pory powstały dwa – o Turcji, który ukazał się w czerwcu, i o Grecji, który ukazał się w ostatnią niedzielę. Ale to było już pożegnanie Weroniki z programem – powiedziała "Super Expressowi" Katarzyna Białek. 

Stacja szuka na szybkiego osoby, która zasiądzie zamiast Marczuk w jury You Can Dance, które na pewno ruszy na wiosnę. Do końca roku TVN musi zdecydować się na konkretną osobę . W każdym razie Marczuk-Pazura nie ma co już szukać w TVN.

Straciłam wiele rzeczy. Pracę, możliwości… Moi bliscy praktycznie nie żyją – mówiła wczoraj na wizji. – Straciłam radość życia.

Sprawa Weroniki będzie się ciągnęła kilka lat. Jeśli udowodni , że była niewinna zawsze będzie w pamięci jako ta, która chciała brać łapówki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.