,  

To będzie ślub roku!

 Uroczystości weselne już zaczęły się wczoraj!

Kapif


Para młoda i gości weselne na sam początek zrobili sobie rajd drogimi samochodami po Poznaniu, by później zajechać ferrari i porsche do Bydgoszczy. Mieszkańcy miasta stali i podziwiali ten piękny orszak drogich aut.

Wszystko zaczęło się już wczoraj w piątek na torze wyścigowym w Poznaniu, gdzie poznała się para młoda.

Goście bawili się, rozmawiali i jeździli sportowymi autami na wynajętym tylko dla nich torze. Po kilku godzinach impreza zaczęła przenosić się do Bydgoszczy. Najpierw dotarła tu Joanna, większość jej rodziny i przyjaciół. Wszyscy zostali zaproszeni na obiad a potem rozlokowano ich w dwóch ekskluzywnych hotelach, gdzie przez resztę dnia mogli do woli korzystać z zabiegów spa. Dopiero przed 20 pod wejściem jednego z nich pojawił się Ola w swoim porsche a za nim grupa jego przyjaciół w dwóch ferrari. Gdy po chwili wyszła Joanna wszyscy ruszyli do kościoła, by wspólnie uzgodnić z księdzem, świadkami i organistą szczegóły dzisiejszego ślubu. Widok trzech aut i ryk silników wydobywający się spod ich masek sprawiał że przechodnie stawali jak wryci i machali uwielbianej aktorce – donosi Fakt.

Czy do kościoła będą mieli też wstęp fani Joasia, jeśli tak to będzie głośno o ślubie i będzie dużo zdjęć. W końcu nie co dzień wychodzi się za milionera.

Zobacz też: Strasburger: Miałem połamane żebra i wstrząśnienie mózgu
źródło: Fakt.pl


Fakt

Piotr Dyba / newspix.pl


Fakt

Fakt

Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.