The Voice of Poland – odcinek III

Kolejne emocje, kto dostał się do programu?

Wczorajszy odcinek The Voice of Poland pokazał castingi jakie odbyły się w Katowicach i w Chełmie. Program rozpoczął Rafał Szatan, który dołączył do grupy Piaska. Facet zaśpiewał Steve Wondera, który nie był światem Nergala.

Dominika Skowron, świetnie czuła się na scenie. Dołączyła do Ani Dąbrowskiej, która jako jedyna odwróciła się.

 

Ewelina Kordy, śpiewająca i grająca na fortepianie 35-latka. Za serce chwyciła Nergala i Kayah, wybrała tego pierwszego.

Możesz być w jej drużynie i być jedną z wielu świetnie śpiewających dam, możesz być w mojej drużynie i absolutnie świecić – kusił Nergal

 

Kaja Domińska 19 latka śpiewająca w zespole rock’owym. Jako pierwsza  odwróciła się Ania Dąbrowska, zaraz za nią Piasek i Kayah.

Jesteś dla mnie absolutną sensacją tego wieczoru, dawno nie słyszałam, żeby ktoś tak wiedział, co śpiewa. Wybierz mnie, błagam! – zachęcała Dąbrowska. Tak przejmująco to zaśpiewałaś, świetnie wybrałaś, chce mi się płakać! – przekonywała Kayah. Nie jestem poetą, a o takich głosach powinno się pisać wiersze – dodał Darski.

 

Natalia Skalska z chrypa w głosie poszła pod skrzydła Nergala.

 

Adam Miroszczuk  jest śpiewakiem operowym,  oczarował Darskiego. Facet wybrał Nergala, jednak zapowiedział, że nie da z siebie zrobić rock’owca

 

Marta Maliszewska miała dużo szczęścia. W ostatniej chwili odwróciła się Ania Dąbrowska, która chce popracować nad głosem dziewczyny.

 

Karolina Leszko zachwyciła swoim wykonaniem Kayah, Dąbrowską i Piaska, trafiła do Kayah.

 

Marcin Koczot informatyk śpiewający z Patrycją Markowską. Jego głos ująć Anię i Kayah. Marcin do tej drugiej

 

Ares Chadzinikolau z pochodzenia Grek. Facet twierdził, że nie potrafi śpiewać jednak przekonał do siebie Nergala.

Ta mina się nazywa kot srający na pustyni – podsumował mimikę Piaska Nergal. Będziemy bawić ten kraj! – zapowiedział lider Behemoth.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.