The Voice of Poland – czas na półfinał!

Fotoszok.pl
W IV edycji „The Voice of Poland” zostało już tylko 8. uczestników, którzy będą rywalizować ze sobą w sobotnim odcinku na żywo. O tym kto odpadnie, a kto dalej będzie miał szansę na tytuł Najlepszego Głosu w Polsce zadecydują Trenerzy oraz Widzowie. W finale, to oni poprzez wysyłane smsy podejmą decyzję, kto zostanie zwycięzcą!

 

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą półfinał programu „The Voice of Poland”. Po bardzo emocjonującym ćwierćfinale, pod opieką każdego z Trenerów zostało już tylko dwóch uczestników. W drużynie Marka Piekarczyka jest to Michał Karpacki oraz Aleksandra Węglewicz. Drużynę Justyny Steczkowskiej stanowi Kasia Sawczuk i Artur Kryvych. Skład Marii Sadowskiej to Juan Carlos Cano i Monika Pilarczyk, a Tomsona i Barona to Maja Gawłowska i Kamil Bijoś.

W trakcie wieczoru widzowie zobaczą występ Mroza z chórem gospel Sound’n’Grace. Skład wspólnie wykona piosenkę „Nic do stracenia”. Niespodziankę przygotowali również uczestnicy poprzednich edycji programu. Monika Urlik, wokalistka znana z I edycji programu, zaprezentuje najnowszy singiel pt. „Nie wie nikt”, natomiast Arek Aro Kłusowski, finalista III odsłony „The Voice of Poland”, wystąpi z utworem „Podpalimy miasta”.

Najważniejszą zmianą w stosunku do ćwierćfinału, jest sposób wybierania uczestników, którzy awansują dalej. W najbliższym, sobotnim odcinku każdy z nich zaśpiewa po dwa utwory – solo oraz w duecie z wokalistą z drużyny. Następnie opiekun mając do dyspozycji 100 punktów, podzieli je pośród podopiecznych. Punkty swoim faworytom przyznawać mogą również widzowie, za pomocą głosowania poprzez sms’y. Uczestnik, który z danej drużyny otrzyma największą liczbę punktów, znajdzie się w finałowym odcinku programu oraz zaśpiewa swój ulubiony utwór, którym przez cały kolejny tydzień walczyć będzie o głosy widzów. Niestety czterech wokalistów zakończy swój udział w programie na tym etapie.

 

Najlepszy głos w Polsce poznamy w trakcie ostatniego odcinka IV edycji w sobotni wieczór, 24 maja. O tym kto to będzie, swoimi sms’ami zdecydują widzowie.

 

Półfinał programu „The Voice of Poland ” już w sobotę, 17 maja, na TVP2 o godzinie 20.05.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.