The Voice of Poland – czas na odcinki na żywo!

Fotoszok.pl
W IV edycji The Voice of Poland zostało już tylko 16. uczestników, którzy będą rywalizować ze sobą w sobotnim odcinku na żywo. Od tego etapu o tym, kto odpadnie, a kto przejdzie dalej, decydować będą również widzowie! W finale to oni poprzez wysyłane smsy podejmą decyzję, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce!

 

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą ostatni etap programu „The Voice of Poland” – odcinki „na żywo”. Po kilku „kradzieżach” w trakcie Bitew i bardzo emocjonującym Nokaucie, w ostatniej fazie konkurować będzie ze sobą szesnastka podzielona na cztery 4-osobowe drużyny Justyny, Marii, Marka oraz Tomsona i Barona. W trakcie wieczoru zobaczymy też występ Libera i Mateusza Grędzińskiego, którego widzowie Dwójki pamiętają z II edycji The Voice of Poland. Panowie zaśpiewają utwór pt. „Czarne Chmury”. Niespodziankę dla wszystkich przygotowali również Trenerzy…

Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednich etapów jest sposób wybierania uczestników, którzy awansują dalej. W najbliższym, sobotnim, odcinku każdy z nich zaśpiewa po jednym utworze, którego wykonanie będzie komentowane przez Trenerów. Dwoje uczestników, którzy otrzymają od widzów największą liczbę smsów, bezpiecznie znajdzie się w kolejnym odcinku programu. Występy pozostałej dwójki będą ocenione przez Trenerów. Niestety czterech uczestników pożegna się z programem na tym etapie.

 

W kolejnym odcinku w sobotę, 10 maja zobaczymy już tylko 12. uczestników, którzy będą rywalizować o miejsce w półfinale. Najlepszy głos w Polsce poznamy w trakcie ostatniego odcinka IV edycji w sobotni wieczór, 24 maja. O tym, kto to będzie swoimi smsami zdecydują widzowie.

 

Premiera odcinków „na żywo” już w sobotę, 3 maja, na TVP2 o godzinie 20.05.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

Comments are closed.