The Voice of Poland cz.II (video)

Było bardzo gorąco!

Za nami druga część nowego show The Voice of Poland. Castingi odbyły się we Wrocławiu i Poznaniu, Wydawałoby się, że jurorzy maja stałe kreacje przypisane do show, bo wystąpili dokładnie w tych samych co tydzień temu.

Zaczniemy od występu Kasi Lisowskiej. Wykonanie Kasi wszystkim sie spodobało, Lisowska wybrała Piaska.

Ola Pieczara cichutka skromniutka dziewczyna o potężnym głosie  trafiła do Ani Dąbrowskiej.

Mateusz Krautwurst ma za sobą takie show jak Fabryka gwiazd. Kayah od razu rozpoznała chłopaka, oczywiście jest pod jej opieką.

Aleksandra Galewska zaśpiewała jeden z utworów Amy Winehouse. Na co dzień studiuje wokalistykę jazzową. Jurorzy powiedzieli, że jest z innej planety. była fantastyczna. Trafiła do Ania Dąbrowskiej.

Filip Salapa swoim wykonaniem zachwycił najpierw Nergala. Mocne brzmienie powaliło pozostałych jurorów. Dużo za dużo tu lukru – mówił Darski. – Ty bardzo fajnie psujesz ten program, ale psujesz z klasą. Filip wybrał Adama.

Katarzyna Grabowska miała być notariuszem, wybrała śpiew. O jej względy walczył Nergal i Dąbrowska. Adam puścił bajer o dwóch przyciągających się biegunach i Kasia wybrała właśnie jego.

Milena Masłowska zapomniała podczas występu tekstu. Dziewczyna w kółko powtarzała I Love You. Mimo tego zachwyciła wszystkich a Nergal powiedział, że nie słyszał jeszcze tyle razy w piosence Kocham Cię. Dziewczyna poszła do Kayah.

Kasia Kubik poszła do grupy Ani Dąbrowskiej.

 

 

Pewny siebie bryluje na salonach, widać go na wielu zdjęciach z gwiazdami. Co jednak osiągnie w show, przekonamy się już niedługo. Rafał trafił do Piaska.

Wybrane występy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze The Voice of Poland cz.II (video)

  • wiktoria

    program dosyć ciekawy jurorzy tez są względni jedynie denerwuje mnie ich ocena a nawet brak ,największą sznsę mają ci którzy mają jakieś wykształcenie muzyczne albo siedzą w tej branży a ci zwykli przeciętni młodzi,którzy chcieliby się czegoś nauczyć nie robią na oceniających żadnego wrażenia jedynie Piasek ma bratnią duszę i to jest JUROR wszechczasów,jeśli coś mu nie pasuje mówi grzecznie i dobitnie ale jak coś zachwyca też daje temu wyraz a inni chyba się obawiają o swoje kariery to widac na ich twarzach

  • muzyk

    No może wreszcie ktoś zauważy, że muzyka to nie „Jak oni śpiewają”. Właśnie największą szansę powinny mieć osoby o kształconych głosach lub miały cokolwiek z muzyką wspólnego. Chociaż temu programowi daleko do profesjonalizmu. Młodzi jak chcą się uczyć to niech idą do szkoły muzycznej, a nie scenę się pchają bez pojęcia o muzyce! Inni w komisji nie muszą się martwić o kariery bo już je wyrobili i każdy z nich ma tzw. swoją „łatkę”.

You must be logged in to post a comment.