,  

„Tęsknię za prawdziwymi mężczyznami”-Skrzynecka

Kapif

Marcin Łopucki nie jest mężczyzną?

Katarzyna Skrzynecka od dwóch lat jest z związku małżeńskim z Marcinem Łopuckim. To dla niego rozwiodła się z poprzednim mężem, Zbigniewem Urbańskim, który dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem. Czy obecny mąż nie spełnił jej oczekiwań. Tego do końca nie wiemy, a Kasia przygotowuje się do roli w teatrze, gdzie zagra kobietę mającą problem z facetami. Jednak przyznaje, że brakuje jej prawdziwego mężczyzny, jakiego?

– Tak samo jak moja bohaterka tęsknię za prawdziwymi mężczyznami, którzy są już na wymarciu. Mężczyznami, którzy nie są zdeformowani modą i dbaniem o własną urodę, a ich największym marzeniem nie jest nowy gadżet komputerowy – opowiada aktorka Faktowi.

Skrzyneckiej mąż jest trenerem fitnessu. Ma bardzo rozbudowane mięśnie o które musi dbać by brać udział w zawodach. By słowa jakie wypowiedziała wcześniej nie dotknęły jej męża, tłumaczy …

– Jestem kobietą nowoczesną. Na szczęście nigdy nie popadam w żadne skrajności. Wciąż cenię wartości, które mogą wydać się niektórym wręcz staroświeckie – mówi Faktowi – Jak każda kobieta lubię to poczucie bezpieczeństwa, które może dać nam obecność prawdziwego mężczyzny w życiu – dodaje aktorka.

Umięśniony Łopucki na pewno jest takim co ją ochroni i to jest najważniejsze!

Zobacz też: Milioner kupił Liszowskiej prezencik za 1000 zł

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.