,  

Tarzająca się po parkiecie kula tłuszczu

Michał Pieściuk / newspix.pl

Czyli podsumowanie Superniani w Tańcu z gwiazdami. Kto podsumowuje? Zgadnijcie!

Superniani czyli Dorocie Zawadzkiej zaczyna się dostawać z każdej strony. Za swoje frywolnie wypowiadane słowa krytyki wobec Edyty Górniak i jurorów Tańca z gwiazdami Dorota Zawadzka już oberwała od Kuby Wojewódzkiego, tym razem do głosu doszła niedoszła radna Bemowa, Sara May. Wróciła do krytykowania, gdy się jej nie powiodło w polityce.

Ostatnio zajęta byłam kampanią wyborczą, więc nie śledziłam tego co działo się w mediach. Po przejrzeniu newsów z tygodnia stwierdzam, że furorę robi Dorota Zawadzka i jej ostre wypowiedzi na temat „Tańca z gwiazdami” i Edzi. Ciekawe z kogo bierze przykład he he – zaczyna May.

Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, nawet rozżalona niania. Co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. Inna sprawa, że w mgnieniu oka straciła to na co pracowała przez pół życia czyli wiarygodność i profesjonalizm.

Skacząca i tarzająca się po parkiecie kula tłuszczu to za dużo nawet dla tak wyrozumiałej osoby jak ja. Chyba sława i „gwiazdorskie 5 minut” uderzyły jej do czerepa – zaczyna coraz ostrzej Szczołek. Później jest lepiej.

Uważam, że Dorota Zawadzka nie powinna w ogóle poruszać tego tematu. Odpadła, zarobiła swoje i z bogiem. Niech będzie wdzięczna stacji TVN za to, że ze zwykłej nauczycieleczki akademickiej i przeciętnej pani psycholog zrobiła gwiazdę. Niech kobieta się nie zapędza w krytyce produkcji swojej rodzimej stacji, która ją wypromowała, bo przecież bez tego nikt nie zaprosiłby do tańca kogoś anonimowego i kogoś kto porusza się jak lafirynda i słoń w składzie porcelany zarazem. I nikt nie dałby jej nawet złotówki by mogła te swoje ekskluzywne cielsko pokazać w telewizji.

I kilka słów na temat uzgodnionego show.

Jeśli niania jest rozczarowana to może niech weźmie kilka porad u jakiegoś psychologa, skoro sama jako „wybitny” psycholog poradzić sobie z tym wielkim problemem nie potrafi. W razie czego służę pomocą. Czy Edzia była faworyzowana? Oczywiście. Niania chyba nie spodziewała się, że w tym programie liczy się poziom tańca. Nie oglądała finału Urbańska-Mucha?

Będzie odpowiedź? My czekamy 🙂

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.