,  

Taniec z gwiazdami złamał Dorotę Zawadzką?

Karolina Korwin Piotrowska tak uważa…

Karolina Korwin Piotrowska od lat ocenia inne gwiazdy i celebrytów, teraz ma okazje ocenić Dorotę Zawadzką, po tym jak ta pojechała po Edycie Górniak i jurorach TzG. Karolina twierdzi, że psycholog naoglądała się w kinie filmów  a szczególnie film Bruno o gejach zanim wzięła udział w show. Jaki to miał wpływ na supernianię?

Ja myślę, że Dorota Zawadzka obejrzała film „Bruno” 34 razy razem ze swoim mężem. Poszła sobie do „Tańca z gwiazdami” i pomyślała sobie: „to jest patent!”. My w „Maglu towarzyskim” z Tomkiem często mówimy o takim syndromie celebryckim, że ktoś uwierzył – mówi Korwin-Piotrowska w wywiadzie dla Wp tv. „Taniec z gwiazdami” złamie każdego. Jednym on pomaga tak, jak na przykład Kindze Rusin – mamy totalny wybuch po programie . A innych trochę łamie. Mnie to o tyle szokuje, że ona wali w programy TVN-u, który zrobił z niej głównego pedagoga w tym kraju.

I ona wali na tym swoim profilu, na którym ma zdjęcia swojej sypialni, co jest ciekawe. Bo nie wiemy, jak wygląda sypialnia Wiśniewskiego, ale wiemy, jak wygląda sypialnia Superniani. To jest trochę odkrywcze – kontynuuje. Wali tylko w stację matkę. Ona wchodzi w jakiś botox. Opowiada jakieś pierdolety. Ona, obawiam się, uwierzyła, czyli pewnego dnia obudziła się i powiedziała sobie: „kurde, jestem gwiazdą”.

Też jesteście tego samego zdania co Karolina?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.