,  

„Taniec z gwiazdami” ustawiony?!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Widzowie rozszyfrowali TVN, wiedzą kto teraz odpadnie.

To nie możliwe, ale prawdziwe. Podobno TVN ustalił sobie pewne zasady w show, których ściśle się trzyma. Widzowie jednak doszli o co w tym wszystkim chodzi. TVN ustalił pewien schemat par.

W tak zwanej czołówce programu, na początku i na końcu „Tańca z gwiazdami”, pokazywane są największe gwiazdy – Andrzej Gołota i Edyta Górniak mają ogromne szanse, by znaleźć się w finale. To samo dotyczy Patrycii Kazadi, która tańczy niczym zawodowa tancerka. Jak dotąd odpadły osoby znajdujące się w drugiej połowie listy uczestników prezentowanych w czołówce programu – wyjaśnia tabloid. Według tego rozumowania od najbliższego odcinka zaczną odpadać ci, którzy znaleźli się na początku listy. I tym razem wypadło na Supernianię.

Jeśli to prawda, to następni będą Andrzej Deskur oraz Andrzej Młynarczyk. Mało tego, podobnie obstawili bukmacherzy. Spekuluje się spisek w stacji.  Kogo to dziwi?

W 10 edycji TzG zwróciliśmy uwagę na głosowanie sms-ów jak się miało wtedy do osoby, która odpadła. Według tego co TVN pokazuje w trakcie trwania programu na jego stronie,  ma się nijak do tego co się dzieje w rzeczywistości.

Nas już nic chyba nie zdziwi!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.