Taniec z gwiazdami- ostatnie starcie!

 I się zaczęło a właściwie zaczęła Doda występem w białej kreacji i piosenką Ewy Bem, Gram o wszystko.

Aż niemożliwe! cały czas Mucha i Urbańska maja po 50% głosów widzów!


Trzeba przyznać, że wykonanie przez Dodę piosenki Ewy Bem było czymś innym niż to co pokazała do tej pory.  Tak lirycznej piosenkarki jeszcze nie widzieliśmy. Było pięknie. Na widowni zauważyliśmy Janusza Józefowicza. W końcu dostał pozwolenie na obejrzenie występu swojej żony Nataszy Urbańskiej. Aby tylko nie narozrabiał gdy żona przegra jak było w Jak Oni piewają.  Obie  panie mają do wykonania dzisiejszego wieczoru po 3 tańce.

Po drugim tańcu jest po 50% głosów dla każdej z uczestniczek .

Pierwsza zaczęła Anna Mucha z Rafałem Maserakiem Rumbą. Czyli powtórka tego co już było nawet te same stroje . Nic nas nie zatrzyma, będziemy tańczyć do końca! – zapowiedzieli przed występem. Wykonanie po wypowiedzi jurorów perfekcyjne. Same dziesiątki na sam początek. 40 pkt.

Drugi taniec Quickstep znowu powtórka z poprzednich programów. Jurorzy rozgadali się jak nigdy przedtem. Same pochwały zarówno za taniec jak i zachowanie Ani. Nic dodać nic ująć, same 10 .

Ostatni taniec Ani i Rafała był jak z bajki, w końcu coś innego, coś nowego. Do piosenki Maryli Rodowicz Niech żyje bal, para zatańczyła walca wiedeńskiego. Było ładnie. Po zakończeniu tańca Muszce lały się łzy. Ostatnia ocena Ani Muchy – 40!

Druga Natasza Urbańska i Samba. Układ identyczny jak już widzieliśmy, czyli walizka i te bajery. Iwona Pavlović nie mogła się skończyć nawychwalać Nataszki. Wszystko cokolwiek zrobiła to zrobiła najlepiej ze wszystkich tańczących w sotatnim pięcioleciu. No cóż jak miało być, wszak to tancerka z zawodu. W punktacji nie mogło być inaczej, zgodne jury dało razem 40 pkt. Natasza przed głosowaniem poprzez smsy wygłosiła przemowę do widzów by zdobyć ich przychylność. Dziękowała za maile i w ogóle och i ach. jednym słowem próbowała przekonać wszystkich tych co głosują na Anię by zmienili zdanie.

I zaczęła Natasza swój drugi taniec Tango argentyńskie. Znowu powtórka z poprzednich odcinków! Po twoim tangu Nataszo mam takiego chochlika tu w żołądku -powiedziała Pavlović. I znowu same 10 jednak zamiast 10 dostała same 1, jako pierwsze miejsce. I robi się nudno!!!

Ostatni taniec Freestyle Nataszy wzbudził nie małe emocje. Po zakończeniu swojego układu Iwona Pavlović wstała , pokłoniła się tancerce za jej piękny taniec i się rozkleiła.  Jesteś w pełni dojrzałą tancerką– powiedział Galiński. Gdyby ten show był w Stanach Zjednoczonych miała byś najlepszą rolę w musicalu. Jan Kliment w podziękowaniu dla Nataszy podarował jej bukiet białych róż a swojej dziewczynie za cierpliwość czerwonych i też się rozkleił. Pavlović ze łzami w oczach i pociągającym nosem dała 10 jak i pozostali jurorzy.


Zdjęcia Dody, póki co nie zrobiła nic co by miało wpływ na skandal.Podsumowanie, nie zdarzyło się jeszcze w żadnej edycji Tańca z gwiazdami by w finale zatańczono te same układy choreograficzne , które były już wykonane wcześniej. Mimo, że odcinek dzisiejszy wywołuje emocje , wywołuje też niesmak. Największym chyba wydarzeniem tego odcinka będzie występ Dody, bo tańce nas nudzą niestety!

Po drugim tańcu Muchy i Urbańskiej, wystąpili wszyscy uczestnicy tej edycji Tańca z gwiazdami. Czekaliśmy na występ Majdana i Janachowskiej. Wszak obiecali przebrać się za Dodę i Nergala. Niestety też nie przebrali się.

Obie pary w ostatnim odcinku dostały po 80 pkt. Teraz los Muchy i Urbańskiej w rękach widzów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.