Taniec z gwiazdami- odpadł Staszek Karpiel Bułecka!

TVN

Znowu strzał w dziesiątkę bukmacherów!

Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami za nami. Pary wykonały w niedzielnym wydaniu Passo doble i fokstrota. Jury było o niebo spokojniejsze niż wcześniej. Józefowicz nie kłócił się z nikim. chociaż Gąsowski prowokował. Urbańska starała się wypaść jak najlepiej chociaż do doskonałości jeszcze jej daleko. Pavlović zgadzała się z mężem Nataszy.

Poziom tańców jest coraz wyższy. Wszyscy zachwycali swoim pląsaniem po parkiecie.

4 show 13 edycji rozpoczęła Weronika Marczuk z Janem Klimentem paso doble. Jurory zachwyceni-32 punkty.

Stanisław Karpiel Bułecka jest z Zakopanego zatańczył fokstrota- zatańczyłeś najpiękniejszego fokstrota – pochwaliła Pavlović.Fraszyńska – Jak zacząłeś tańczyć to ja od razu miałam taki cziiizzzzz.31 punktów.

Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki tańczyli paso doble. Jestem poruszony szczerze mówiąc. Troszeczkę zabrakło mi dynamiki w gestach dłoni poza tym widać że nie lubi być pani postacią numer dwa– powiedział Józefowicz. Pavlović. Podobał mi się jej dzióbek. A ma czym robić dzióbek – powiedział Gąsowski .26 punktów.

Dariusz Kordek swój występ zaczął o przypomnienia jak ciężko pracował . Był agentem ubezpieczeniowym i pracownikiem korporacji i tak mu sześć lat uciekło. Swój taniec rozpoczął stepując. Z Blanką Winiarską zatańczył fokstrota. Galiński – Rzadko się zdarza, że można powiedzieć, że ktoś ma fokstrota w sobie – ty masz. Jesteś coraz lepszy z programu na program – powiedział Józefowicz. 39 punktów.

Michał Szpak z Pauliną Biernat tańczyli paso doble. To raczej było chodzenie i wyginanie niż tańczenie. Armageddon się tu wydarzył. Rzeczywiście kilka figur zrobiłeś z pasją. Gdyby do pasji dodać technikę byłoby lepiej- powiedział Galiński .. Fraszyńska – Michale, ja teraz będę mówiła w wołaczu MICHALE. 26 punktów.

Jagna Marczułajtis-Walczak tańczyła fokstrota z Krzysztofem Hulbojem.31 punktów.

Kasia Zielińska i Rafał Maserak tańczyli paso doble. Pavlović – Jak jury robi taak,to już jest dycha. Zaskoczyłaś jak piorun. 39 punktów. Zgadnijcie kto dał 9.

Bill Ariunbaatar, Janja Lesar tańczyli fokstrota. Bill na parkiecie tańczył jakby tylko go palcami dotykał, jakby do tańca był stworzony.

Masz niesamowitą, kosmiczną wrażliwość taneczno muzyczną. Od dziś rozpoczynam śledztwo – tańczyłeś u siebie w kraju towarzysko? Nie można tak się bawić parkietem. A jeśli nie to jesteś genialny– powiedziała Pavlović.

Są takie żelki takie puchate, różowe, słodkie…. i tak dalej. Ciekawe kiedy ta pani przywita się z władzami umysłowymi- Fraszyńska- 40 punktów!
Kacper Kuszewski i Ania Głogowska zatańczyli paso. Kacper jest od początku naszym faworytem i wszystko na to wskazuje, że na pewno znajdzie się w finale,być może i wygra show.

Czarna Mamba się popłakała – Wielkie brawa dla Dorotki Williams za stylizacje, kocham cię Dorotko. 39 punktów. I jak zwykle kto dał 9?

Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino zatańczyli fokstrota.

Galiński – Terpsychora została, po raz pierwszy widzę, że się bawisz tańcem, bardzo miło się na ciebie tańczącą patrzyło.27 punktów.
Anna Wendzikowska
z Michałem docierają sie i mają się dotrzeć i zajść… no właśnie chodzą plotki, że do łóżka.

Józefowicz – Fantastycznie technicznie ale po raz tysięczny powiem że taniec zaczyna się w oczach i tego mi zabrakło. Technicznie chyba najlepsze paso. Sprzeciwiła się temu stwierdzeniu Pavlović. Galiński dał ABSOLUTNE 10. 35 punktów.

Wczorajszy odcinek wygrał Bill Ariunbaatar a wyleciał Karpiel Bułecka


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.