„Taniec z gwiazdami”- odc. 5- odpadła Ania Wendzikowska

Spodziewaliście się tego?

Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami za nami. Józefowicz podlizywał się wszystkim na około i udawał mądrzejszego od pozostałych jurorów. Urbańska nadal niczego się nie nauczyła. Mało tego na głowie coś związanego, a na sobie założonego coś w tym samym stylu co poprzednio.

Najsłabsza była Anna Wendzikowska, najlepszy Kacper Kuszewski.

Jagna Marczułajtis – Galiński: Trzepotałaś się jak motyl ale tych bioder w przód i w tył nie było. Fraszyńska: Stałaś tu pupą zwrócona i bardzo mi się to wygięcie podobało. Miałaś bardzo dobre kręcenie. Gąs: Matadoooooooor! 21 punktów

Anna Wendzikowska – Pavlović – Dychy dzisiaj nie będzie. Stawiałaś dziwnie stopy. Ale technika techniką a ja bym chciała jeszcze show. Galiński: –Michał ma niezwykłą zdolność ustawiania partnerki, mógłbym oglądać tylko ten obrót w prawo. Reszta figur była słaba. Gąs –Jak się dowiedziałam ile zarabia prowadzący „Tańca…” w Anglii to nie mogłem spać. 32 punkty.

Kacper Kuszewski zatańczył gorąca sambę z Anią Głogowską. Fraszyńska –Eeeee casting taki zrobie teledysk będe eeee kręcić na plaży takich tancerzy POCZEBUJE… Józefowicz: Piotrek dostałeś kolejny imperatyw do odchudzania się. Panie Kacprze, poprawne wykonanie figur tanecznych nie oznacza jeszcze tańca, pan chciał być macho i to pana usztywniło. 33 punkty.

Aleksandra Kisio wykonała walca.Włączyła mi się troska – powiedziała Fraszyńska. Pavlović: Wzięłaś nas dziś za serce ale wszystkie kroczki były od paluszków a powinny być od pięty. 28 punktów

Katarzyna Pakosińska – Józefowicz: Gratuluję kreacji bo zagrała pani tancerkę tańca towarzyskiego nie wiem której klasy. Pavlović: Mi łza płynie wzruszenia ale i śmiechu. Niezmiennie na turnieju w Blackpool leci ta samba, ja też do niej tańczyłam w 1900-nie powiem którym. Dałaś mi wzruszenie sprzed wielu lat. Gąs: Lepsza klasa „D” niż „3D„. 36 punktów

Michał Szpak jak upiór z Opery w białym fraku zatańczył Walca wiedeńskiego. Opowiadał jak wcinał pączki i ćwiczył na siłowni by nabrać ciała. Gąs: Piękny taniec zazdroszczę trzepania piórami a ty Piotrze? Galiński: kurdę balans, podobało mi się mimo bardzo ubogich środków. Oddałeś charakter muzyki. Józefowicz: Jestem pełen podziwu dla Pauliny za to szaleństwo. Ale jeśli chodzi o ramę… rama tak ale jeśli nie usztywnia artysty jak gorset. Niech pan zostawi tę ramę. 26 punktów.

Wychudzony Dariusz Kordek – I love you za to, że byłeś facetem, który tańczył sambę, nie zatraciłeś 100 procent męskości – mówiła zachwycona  się Iwona. Józefowicz: Nazwałbym to „wojna postu z karnawałem, ty byłeś postem.35 punktów.

Katarzyna Zielińska w pięknej różowej sukni zatańczyła z Maserakiem walca. Galiński – każdy wasz taniec to jest taka perełka, Kasia stara się, jak może, dorównuje ci kroku. Fraszyńska –to było z pudełka, patynowe, liryczne, jak piórko, jak mgła37 punktów.

Bilguun Ariunbataar jak z gumy. Galiński: muzycznie znakomicie, technicznie – tragedia. Józefowicz podsumował: Mniej czasu niech pan spędza z owcą, więcej z partnerką. 27 punktów.

Weronika Marczuk – Fraszyńska: Weroniczko i Janku jak tak głaskałaś na ławce Janka to ja powiedziałam że się eee zapowiada taki kawałek eee lirycznej sceny a jak patrzyłam na ciebie to miałam taki niedosyt miłosny on był taki zakochany …Józefowicz: Gdybym miał zarejestrować ten taniec to bym robił tylko bliskie plany i to byłby piękny taniec, gratuluję. Weronika fantastycznie, Janek skromnie. 31 punktów

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.