Taniec z gwiazdami – odpadła Aleksandra Kisio

TVN

Najlepszy Kacper Kuszewski

Czas szybko leci i już siódmy odcinek Tańca z gwiazdami za nami. Jury w stałym nowym składzie, Iwona Pavlović, Janusz Józefowicz, Jolanta Fraszyńska i Piotr Galiński. Prowadząca Natasza Urbańska coraz lepiej sobie radzi.

Dziś w rytm muzyki kryminalnej, było ciekawie gorąco a poprzeczka ciągle w górę rośnie. Jako pierwsza wystąpiła Aleksandra Kisio. Aktorka zatańczyła cha-cha. Brakowało mi trochę pazura, ja bym to zrobiła inaczej – powiedziała Fraszyńska, która dziś zaniżała punkty. 28 pkt.

Jagna Marczułajtis w tangu. – Nie udało się do końca uciec od przeszłości sportowej w tym tańcu, ale metamorfoza jest tak duża, że nie będziemy się czepiać- wypalił Józefowicz.

Gdy przyszłaś do programu miałam wrażenie, że przyszła taaaka baba. A ty teraz na naszych oczach nabrałaś klasy, wdzięku i kobiecości — Pavlović- 32 pkt.

Bilguuna Ariunbaatara chyba nie trzeba już reklamować. Facet tańczy tak nogami nie dotykał ziemi.

Pięknie pokazywałeś swoją partnerkę i za to cię pochwalę, ale stópki miałeś do środka -powiedziała Iwona. 33 pkt.

Weronika Marczuk z Jankiem Klimentem wykonała walc angielski a podkładem był utwór z Leona zawodowca. Taniec wykonany poprawnie pkt-37.

Fenomenalny Kacper Kuszewski, nasz faworyt od samego początku 13 edycji show.- Tańczyłeś trochę śmiesznie, ale jak zawodowy tancerz jive’a – oceniła Pavlović- 40 pkt.

Michał Szpak w końcu podobny do mężczyzny. Włosy ulizane związane w małego koka, garnitur.

Dzisiaj najbardziej interesująca jest twoja przemiana w tancerze, włoski związane zauważył Galiński. To najniższy wynik pkt, bo tylko 25.

Katarzyna Pakosińska, w podobnej kreacji w jakiej kiedyś wystąpiła Kinga Rusin w rumbie. Cała prześwitująca. Aktorka zatańczyła także rumbę.

Pani Kasia jest, o co sama chyba się nie podejrzewała, osobą bardzo utalentowaną  taneczniepowiedział Józefowicz , Fraszyńska wyłożyła wykład o romantyzmie swojej koleżanki, która dała tylko 8 pkt. Całość podsumowana na 38.

Najlepszy i pierwsze miejsce zdobył Kacper Kuszewski, najgorsza Aleksandra Kisio, tak jak przewidzieli bukmacherzy.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Taniec z gwiazdami – odpadła Aleksandra Kisio

  • OLA

    KISIO Odpadła słusznie bo była najsłabsza.
    NATOMIAST TO CO POKAZAŁA DZISIAJ Fraszyńska TO SKANDAL !!!!!!!!!
    JAK MOGŁA PRZYZNAĆ 8 PUNKTÓW Katarzynie Pakosińskiej????????? Przecież to była najlepsza rumba całej 13 edycji TN ! Wszyscy poza Fraszyńską dali po 10 pkt . TFN niech się poważnie zastanowi nad wywaleniem Fraszyńskiej bo jest niesprawiedliwa i kieruje się wydzimiusiami zamiast oceniać TANIEC. Fraszyńska chciała aby się Kasia całowała z partnerem? O co jej chodziło? O FEEEEEEEEEEEEE taka makromutacja. W dodatku w Kulisach nadal się wygłupiała i przynosiła tylko wstyd za brak profesjonalizmu. Osobom zupełnie nietańczącym i brakiem taktu, nieczującym muzyki i tańca przyznaje 10 pkt????????
    Beato Wróć bo Fraszyńska kompromituje program Q

You must be logged in to post a comment.