„Taniec ma dopełniać mój wartsztat” – Michał Szpak

TVN

Jednak wystąpi w TzG?

Dopiero co pisaliśmy, że Michał Szpak ma wystąpić w Tańcu z gwiazdami, gdyż tego  dowiedział się Super Express, znowu Gazeta Rzeszów miała przeprowadzić wywiad z menadżerem uczestnika X-Faktor młodocianym Dominikiem Borkowiczem, który zdementował plotki.

Nawet nie myśleliśmy o udziale Michała w tym programie. To bujda. Teraz najważniejsza jest płyta. Michał spędzi w studio sierpień i wrzesień. Płyta ukaże się w październiku, najpóźniej w listopadzie – powiedział Borkowicz.

Na TVN ukazał się wywiad ze Szpakiem, który potwierdza swój udział w show, mało tego jeszcze tłumaczy swoją decyzję.

Nie chcę być artystą, który szkoli się tylko na jednej płaszczyźnie- wokalnej. Chcę pracować nad swoim warsztatem. Chcę być dobry nie tylko wokalnie, ale i tanecznie. Taniec ma dopełniać mój warsztat. Ma satysfakcjonować publiczność, która przychodzi na moje koncerty, które muszą być spektakularne powiedział w wywiadzie dla portalu TVN Szpak.Chciałbym, żeby partnerka, z która będę trenował, była filigranowa i wymagająca. Chciałbym, żeby mobilizowała mnie do pracy i była otwarta na różne tematy, o których moglibyśmy rozmawiać .

Czyżby Szpak nie miał kontaktu z menadżerem i każdy mówi co innego? A może to skutek zbyt młodego wieku na stanowisku managementa?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.