Tak przytulała się Polska!

W ostatni piątek, 24 czerwca w całej Polsce obchodziliśmy święto uścisków – Polski Dzień Przytulania. Podczas finału w Gdańsku przytulił się cały Długi Targ!

Obchodzony w tym roku po raz trzeci Dzień Przytulania stał się doskonałą okazją do spontanicznej wymiany uścisków wśród dorosłych, dzieci i młodzieży w całym kraju. Oprócz wolnych przytuleń, które miały miejsce we wszystkich miastach, miasteczkach i zakątkach Polski, w czterech miastach – Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku, odbyły się marsze przytulaczy, którzy nawoływali przechodniów do dołączenia do akcji przytulania. Wszyscy bardzo chętnie przytulali się do najbliższych, jak i do innych zwolenników święta oraz propagatorów akcji przytulania.

Największa impreza przytulaniowa odbyła się na Długim Targu w Gdańsku, gdzie podczas finałowego przytulania uściskało się kilka tysięcy osób! Wszyscy zastygli w uścisku do wielkiego, wspólnego zdjęcia polskich przytulaczy – teraz osoby, które ściskały się na Długim Targu, mogą odnaleźć się na zdjęciu na stronie www.dzienprzytulania.pl oraz jednym z serwisów społecznościowych.

Polski Dzień Przytulania zdobył przez ostatnie lata wielu zwolenników, którzy kibicowali przytulaniom także w tym roku. I obiecali, że w przyszłym przybędą w liczniejszym gronie 🙂 A my trzymamy ich za słowo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.