, ,  

Tajner zazdrosna o Magdę Femme

Pierwszą żonę Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie bardzo zbliżył się do pierwszej żony Magdy Femme. Para nawet razem zaśpiewała na jednym z koncertów. Byli małżonkowie spędzili też wiele godzin w studio nagraniowym, gdzie nagrali  razem piosenkę zatytułowaną „Summer Wine”.Takim stanem rzeczy nie jest zadowolona obecna narzeczona Michała, Dominika Tajner-Idzik, który eliminuje swoje konkurentki ze swojego otoczenia. Wcześniej  pozbyła się nowej wokalistki z Ich Troje Jeanette Vik. Teraz dała do zrozumienia Michałowi, że ie podoba się jej taka sytuacja.

Prośby i groźby jednak nic nie dały. Byli małżonkowie znowu pokazali się publicznie razem. Tym razem dali wspólny koncert. Było gorąco! Podczas występu na finale konkursu Miss Polski 2011 lider Ich Troje i Femme trzymali się bardzo blisko, głęboko patrzyli sobie w oczy, a w pewnej chwili wszystkim zdawało się, że wymienili się pocałunkami- donosi Fakt.

Michał żeby załagodzić sytuację napisał na Facebooku – Dzięki Magda za wspólny występ. Nawet moje dzieci myślały, że się pocałowałem dla nich – z obcą kobietą. Nie, nie pocałowałem się. Choć być może na to wyglądało.

Znajomym Wiśni chyba nie przypadła do gustu nowa narzeczona.

– Zaborcza Tajner chce Michała tylko dla siebie i nie cierpi, gdy ten okazuje sympatię innym kobietom – mówi Faktowi znajomy pary.

Myślicie, że Wiśniewski z taka zazdrośnicą stanie do ołtarza?

Więcej zdjęć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.